/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Лазурі

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Кредит

Кредит

Більше послуг

Деревина - популярний та екологічно чистий матеріал. Але сама поверхня потребує надійного захисту, забезпечити який зможуть спеціальні засоби. Одне з них – лазур для дерева. Купити лазур за доступною ціною жителі будь-якого міста України завжди зможуть в інтернет-магазині Leroy Merlin.

Навіщо використовується лазур?

Незважаючи на всі плюси дерева, воно має і масу вразливостей. Серед них:

  • пориста структура, що призводить до потрапляння вологи та розмноження плісняви;
  • схильність до ураження грибками;
  • м'якість окремих порід та їх недовговічність;
  • виникнення тріщин;
  • ушкодження паразитами.

Просочення деревини - обов'язкове завдання. Засіб дозволяє захистити матеріал та зберегти його початковий колір. Фарба застосовується для зміни кольору, а лазур лише підкреслює натуральний відтінок.

Рідкий засіб потрапляє глибоко у структуру поверхні, отримуючи профілактику від усіх негативних впливів. У більшості випадків склад абсолютно безпечний для людського здоров'я, якщо йдеться про перевірену продукцію відомого бренду. Після нанесення всі небезпечні речовини випаровуються протягом декількох годин.

Основа просочення може бути різноманітною: вода, олія, розчинник.

Продукт на водній основі використовується в лазнях, саунах, кухнях, дитячих кімнатах та інших житлових приміщеннях. Лазур на основі розчинника доречно використовувати на вулиці.

Залежно від отримання ефекту розрізняють такі види: тонкошарові, товстошарові та середньошарові склади.

  • Консистенція тонкошарового просочення нагадує звичайну воду. Такий засіб проникає глибоко в волокна і змінює властивості дерева на краще. Тонкошарова просочення не створює на поверхні плівку.
  • Товстошарова блакить має густу структуру, тому створює на поверхні захисну плівку, як лак.
  • Проміжний (середньошаровий) варіант має властивості обох перерахованих вище категорій. Такий засіб проникає в пори, і одночасно з цим утворює на поверхні захисну плівку.

При нанесенні важливо дотримуватись правил використання. Нанесення здійснюється за допомогою пензлика або фарбопульта. Не варто намагатися нанести одразу товстий шар засобу на поверхню. Краще зробити це у кілька шарів. Причому між шарами варто витримувати певний час, вказаний в інструкції до рідини.

Як правило, чекати між нанесеннями потрібно 5-12 годин, але багато залежить і від температури навколишнього середовища. Температура повітря має становити не менше 12 градусів. Наносити засіб рекомендується не менше ніж у три шари.

Купівля лазурі для дерева в Україні

Купити лазур для дерева завжди можна в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Каталог товарів для захисту деревини налічує сотні позицій, необхідне просочення легко знайти за допомогою фільтрів. Можна вибирати за призначенням, виробником, обсягом упаковки і т.д.

В Одесі та Києві є офлайн-магазини, тож мешканці цих міст зможуть забрати товари самовивозом. До будь-якого іншого регіону країни здійснюється доставка за допомогою популярних транспортних служб.

Читати повністю