/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Лампочки розжарення

Наші поради

Перейти у розділ
Як обрати лампочку

Як обрати лампочку

Вибір лампочки зазвичай не є простим. Існує безліч параметрів, які потрібно взяти до уваги. Лампочки поділяють на три основні види: розжарювання, галогенові та енергозберігаючі (люмінесцентні або LED лампи). Дізнайтеся більше з корисного відео.

Більше порад
Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазині Леруа Мерлен Україна за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Кредит

Кредит

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Сервіс Kabanchik.ua допоможе вам знайти перевірених майстрів для укладання ламінату, установки бойлерів, дверей, сантехніки, облаштування саду та багатьох інших робіт у вашому домі. Щоб скористатися послугою, необхідно зайти на сайт <a href="https://kabanchik.ua/?utm_source=leroymerlinua&utm_medium=servicearticle&utm_campaign=partnership " target="_blank"><font color="blue">kabanchik.ua</font></a>, створити та опублікувати завдання. Після чого система запропонує вам перелік з декількох перевірених майстрів, з яких ви можете обрати виконавця вашого завдання. Послуга доступна цілодобово на сайті kabanchik.ua<hr>

Більше послуг

Електрична лампочка - звичний предмет у кожному будинку з тих пір, як електрику стало доступним для звичайного життя. І лампа розжарювання стала першою, яка потрапила в будинку. За час свого існування лампочка особливо і не змінила характеристик - злегка поміняла форму, але внутрішні принципи, закладені ще сто років тому, як і раніше залишилися.

Як працює лампа?

Світло з'являється після того, як нитка з вольфраму (тугоплавкий метал) розжарюється. Вибір саме цього матеріалу був обумовлений фізичними характеристиками вольфраму - серед усіх чистих металів він має найвищу температуру плавлення (3693 К).

Основні компоненти лампи розжарювання:

 • колба зі скла;
 • нитка розжарення;
 • електроди;
 • цоколь;
 • центральний контакт.

Вся колба наповнена одним з інертних газів. Як варіант, ними можуть бути аргон, азот або криптон. Цей газ призначений для захисту контактів і самої нитки від процесу окислення. Сьогодні в лампочках з маленькою потужністю - до 25 Вт - використовуються судини з вакуумом всередині. Повітря з атмосфери може негативно впливати на стан вольфраму, тому в якості матеріалу для колби використовують скло. Воно найкраще витримує температури і не пропускає повітря.

Види лампочек

Діляться такі лампочки по зовнішнім виглядом і деякими технічними характеристиками. Стандартна класифікація має такі відмітні ознаки і характеристики:

 • за формою - кулясті, трубчасті, циліндричні;
 • за призначенням - кварцевогалогенне, загальне, місцеве;
 • по наповненню - галоген, криптон, ксенон, вакуум;
 • покриття скляної колби - прозоре, матове, дзеркальне.

Прозоре скло не дозволяє розсіювати світло рівномірно, тому такі моделі часто виявляються в програші. А ось матові лампочки використовують, коли потрібен м'який і злегка розсіяне світло. Наприклад, їх можна використовувати в настінних бра, якщо хочете по вечорах не напружувати зір, а розслабитися. Дзеркальна звичайна лампочка створює світловий потік в певному напрямку - їх вигідно використовувати для підсвічування вітрин. У «Леруа Мерлен» представлені всі види ламп розжарювання.

Переваги і недоліки

При цьому у лампочки розжарювання існує досить багато позитивних характеристик. Серед найбільш вагомих переваг знаходяться:

 • низька вартість в порівнянні з іншими лампочками;
 • миттєве запалення;
 • великий варіаційний ряд потужностей;
 • здатність працювати однаково при різних температурах (часто використовують для вуличного освітлення);
 • робота при зміні напруги і низькому його показнику;
 • стійкість до підвищеного рівня вологи в повітрі.

З недоліків можна відзначити дуже великий показник яскравості, що негативно впливає на зір, і відсутність здатності до економії. Замовивши лампи розжарювання в Leroy Merlin, ви можете забрати їх в одному з відділень магазину в Києві та Одесі самостійно. Доставка по іншим областям України здійснюється через сервіс Нової пошти.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Скільки служить лампочка розжарювання?
За замовчуванням термін служби становить близько 1000 годин, але тривалість може знизитися через ряд факторів. До подібних причин належать випаровування з поверхні провідника спеціальної речовини або дефект провідника розжарення. Часті перепади напруги також негативно впливають на світильник, значно скорочуючи термін експлуатації. Щоб захистити ланцюг від стрибків напруги, встановлюють запобіжники.
Скільки люмен у лампочці розжарювання?
Товари, які мають однакову потужність, іноді можуть видавати різні світлові потоки. Так, звичайний пристрій, потужність якого 60 Вт, наділений приблизним потоком світла 700 люмен, а варіант на 100 Вт - 1200 люмен. На цей показник значно впливає світлопропускна здатність плафона люстри або світильника.
Де купити лампочки розжарювання?
Наш інтернет-магазин Leroy Merlin пропонує лампи розжарювання із дзеркальним, матовим та прозорим кольором колби, різними цоколем, колірною температурою та потужністю за привабливими цінами. Більше не доведеться витрачати час на відвідування магазинів. Оформіть замовлення онлайн, а ми доставимо його якнайшвидше.