/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

LED (світлодіодні) лампочки

Наші поради

Перейти у розділ
Як обрати лампочку

Як обрати лампочку

Вибір лампочки зазвичай не є простим. Існує безліч параметрів, які потрібно взяти до уваги. Лампочки поділяють на три основні види: розжарювання, галогенові та енергозберігаючі (люмінесцентні або LED лампи). Дізнайтеся більше з корисного відео.

Більше порад
Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Кредит

Кредит

Більше послуг

Все частіше замість ламп розжарювання використовуються ЛЄД-лампи. Це порівняно нові моделі джерел світла, які мають безліч переваг перед застарілими зразками. Великий вибір моделей дозволяє вибрати LED-лампи для будь-якого об'єкта.

Каталог інтернет-магазину Leroy Merlin налічує кілька сотень моделей. Вони відрізняються потужністю, температурою свічення, типом цоколя і т.д. Ціна виробів доступна абсолютно кожному.

Відмінності та переваги світлодіодних джерел світла

Сучасна світлодіодна лампа має масу переваг перед іншими видами освітлення (нитки розжарювання, люмінесцентні світильники, галогенки). Окремо варто наголосити на наступних перевагах:

  • низьке споживання електрики;
  • тривалий термін служби;
  • безпека;
  • висока світловіддача;
  • широкий вибір моделей з різною колірною температурою тощо.

Якщо порівнювати застарілі моделі з ниткою розжарювання, то лампочки ЛЕД економічніші в 9 разів. Але важливо обирати лише оригінальні вироби відомих брендів. Саме такі представлені у каталозі Leroy Merlin. Якщо використовувати світлодіоди від невідомих компаній, то економія буде набагато нижчою.

Джерела світла старого зразка розраховані на кілька сотень годин роботи, але часто виходять з ладу вже за кілька тижнів експлуатації. З LED такого ніколи не станеться: вони здатні працювати до 50 тисяч годин. При цьому інтенсивність освітлення практично не знижується (не більш як на 10%). Тобто вибираючи такий сучасний варіант, можна надовго забути про проблеми з освітленням.

Безпека виробів у тому, що поверхню пристроїв рідко нагрівається вище 60-70 градусів. Звичайні лампи розжарювання можуть стати джерелом пожежі, тому їх не можна встановлювати поблизу предметів.

На відміну від інших типів освітлення, LED-світлодіоди не мерехтять і не вимагають часу для нагрівання. Люмінесцентні моделі вимагають 2-3 хвилини для нагріву, а лампи розжарювання сильно чутливі до перепадів напруги (миготять при зниженні напруги).

Раніше користувачі відмовлялися від світлодіодних пристроїв через їх холодне свічення: не всіх влаштовувало таке світло. Сучасні моделі дуже різноманітні: користувачі можуть вибирати нейтральний, холодний чи теплий колір. Залежно від особистих переваг можна вибрати модель із температурою світіння від 1800 К (теплий білий) до 5000-6600 К (денний).

Звичайно, є деякі недоліки. Згодом яскравість свічення світлодіодів знижується, але це відбувається досить повільно. Якщо рівень свічення помітно знизився, то потрібно просто замінити світлодіод.

Покупка LED-ламп в Україні

Купити лед лампи найзручніше в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Тут представлений величезний вибір товарів для дому. До кожного з них є докладні описи із зазначенням характеристик, фотографіями.

Доставка продукції Україною займає мінімум часу. З моменту замовлення до отримання товару триває не більше трьох днів. У Києві та Одесі є офлайн-магазини мережі, де можна забрати замовлену раніше продукцію самовивозом або вибрати її прямо на місці.

Читати повністю

Відео: