Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Болгарки

 -  36 Результати
× Болгарка
× Штроборіз
× Товщина до 35 мм
× Товщина до 55 мм
× Товщина до 75 мм
× Час від часу
× Систематично
× Інтенсивно
 • Вид інструменту
  • Болгарка
   Болгарка
  • Штроборіз
   Штроборіз
 • Призначення
  Оберіть модель за призначенням
  • Товщина до 35 мм
   Товщина до 35 мм
   Різка дерева, металу, бетону товщиною до 35 мм
  • Товщина до 55 мм
   Товщина до 55 мм
   Різка дерева, металу, бетону товщиною до 55 мм
  • Товщина до 75 мм
   Товщина до 75 мм
   Різка дерева, металу, бетону товщиною до 75 мм
 • Інтенсивність використання
  Оберіть інструмент за частотою використання
  • Час від часу
   Час від часу
   Ідеально підходить для асистематичного використання
  • Систематично
   Систематично
   Ідеально підходить для систематичного використання
  • Інтенсивно
   Інтенсивно
   Ідеально підходить для професійного використання
Уточніть свій пошук
Вид інструменту
Призначення
Інтенсивність використання
Доступність
Зовнішній діаметр диску, мм
Регулювання обертів
Плавний пуск
Гарантія (міс.)
Джерело живлення
Торгова марка
Болгарки для професіоналів і побутових потреб в «Леруа Мерлен»

Кутова шліфувальна машина - правильне технічне назва інструменту, який користувачі називають словом «болгарка».

Болгарка, в залежності від використовуваної насадки/диску, полегшує цілий ряд важливих завдань:
шліфування;
різання;
чистку поверхні.

Для робіт різного характеру на кутову шлифмашинку встановлюють відповідні круг. Застосовуючи алмазний диск, можна різати товстий метал, абразивний круг дозволяє зробити борозну в бетоні. Відрізний диск підійде для зачистки зварювальних швів, усунення іржі, а за допомогою дротяної щітки болгарка перетворюється в ефективний інструмент для чорнового чищення поверхні. Добре володіючи інструментом з диском, можна акуратно різати керамічну плитку.

Параметри болгарок

Головна характеристика кутової шліфувальної машини - максимально можливий діаметр встановлюваного диска, а також його товщина. Габарити диска визначають робочий потенціал інструменту. Чим більший за розміром ви зможете застосувати шліфувальний диск, тим більшу площу він буде покривати в процесі роботи. Аналогічним чином круг великого діаметру зможе робити глибокі й рівні розрізи.

Не менш важлива швидкість обертання шпинделя на холостому ході. Сучасні зразки отримали функцію регулювання швидкості обертів шпинделя, що зручно для шліфування різних поверхонь. Наприклад, якщо потрібно акуратно зачистити дерев'яну поверхню від фарби, краще не використовувати високі обороти. А ось для різання вони будуть вельми до речі. Виробляються моделі, які здатні демонструвати підвищену швидкість обертання диска - більше 1000 об/хв.

Ще один ключовий параметр - питома потужність. Якщо інструмент буде використовуватися часто й на виробництві, то краще придбати модель з підвищеним числом ват. Ціни на болгарки в Україні дозволяють підібрати варіант під свій бюджет і потреби.

Які нюанси необхідно враховувати при виборі шліфувальної машини

З доступного асортименту легко підібрати електроінструмент потрібної потужності, габаритів і з необхідними вам функціональними особливостями. Умовно болгарки можна розділити на два типи - для побутових потреб і професійні моделі. Якщо в планах немає частого використання інструменту - віддайте перевагу пристрою невисокої потужності.

Необхідно розуміти, що побутова шліфувальна машина здатна працювати без перерви не більше 30 хвилин. Інструмент такого типу зможе без шкоди для функціоналу служити вам 2-3 години в день.

Якщо ви професійний будівельник, для якого кутова шліфувальна машина - інструмент постійного використання, необхідно брати модель підвищеної потужності. Професійна болгарка впорається з високим робочим темпом, її кожух надійно захищає всі електричні елементи від ударів та інших чинників ризику в робочому процесі. З професійної шліфувальною машинкою можна працювати повний робочий день.

Додаткові функції

1. Сучасні болгарки отримали опцію «м'якого старту», що знижує навантаження на електромережу в момент запуску інструменту.
2. Машинка може оснащуватися функцією автоматичного балансування, із її допомогою компенсуються вібрації диска з неоднорідно зношеної поверхнею.
3. Функція константної електроніки дає можливість пристрою підтримувати певний рівень потужності, що дозволяє не знижувати частоту обертання круга.
4. Якщо інструмент оснащений швидкозатискною гайкою SDS, можна оперативно змінювати шліфувальні круги і диски.

Ознайомившись з характеристиками різних моделей, ви зможете купити болгарку в інтернет-магазині. В Леруа Мерлен здійснюється продаж болгарок різної потужності, габаритів та з додатковими можливостями. Сайт надає повний каталог інструментів, можливість порівняти ціни і робочі параметри. Доставка замовлень працює в Києві і по Україні.
Детальніше