/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Кухонні витяжки

Наші поради

Перейти у розділ
Комфорт та ергономічність кухні

Комфорт та ергономічність кухні

Системи плавного закривання зменшують шум та зберігають ящики від пошкоджень.

ЯК РОЗТАШУВАТИ КУХОННІ МЕБЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

ЯК РОЗТАШУВАТИ КУХОННІ МЕБЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

- однорядна кухня; - паралельна кухня; - L-подібна кухня; - U-подібна кухня; - півострівна кухня; - острівна кухня.

Більше порад
Дизайн кухонь

Дизайн кухонь

Ви вирішили самостійно спроектувати кухню?  З Леруа Мерлен реалізувати власний унікальний проект просто. Наші спеціалісти створять для Вас індивідуальний проект кухні, який буде повністю відповідати Вашим побажанням, можливостям і особливостям планування приміщення. Ви отримаєте професійну консультацію стосовно матеріалів та вартості створеного проекту. Також Ви зможете обрати колір, форму, фурнітуру, розмір, аксесуари та інші характеристики кухні у відповідності до Вашого смаку. <hr>Послуга абсолютно безкоштовна та доступна <strong>щодня з 08:00 до 20:00</strong> у магазинах Леруа Мерлен за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Створення графічної моделі кухні займає 30-40 хвилин. Після завершення моделювання Ви отримаєте власний дизайн-проект у роздрукованому вигляді. Ми з радістю допоможемо Вам візуалізувати майбутню кухню та надамо створений дизайн-проект.

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Запахи - невід'ємна частина приготування їжі, яка не завжди стає приємним доповненням. Витяжка в цьому випадку стає дійсно корисним засобом, який допомагає позбавити кухню і все приміщення від надлишку запахів. Як же вибрати відповідну модель для довговічного використання і на що звертати увагу?

Принцип роботи

Принцип, закладений всередину кухонної витяжки, називається примусовою вентиляцією. Витяжка не дозволяє жиру та інших речовин, що знаходяться в пару, осідати на стінах або іншій поверхні. У ній є спеціальні фільтри, які представляють систему і вловлюють все випаровування, кіптява.

За принципом очищення повітря витяжки на кухню діляться на два типи:

 • рециркуляційні - повітря після очищення повертається назад на кухню;
 • кухонна витяжка з відведенням - забруднене повітря і випаровування йдуть в зовнішнє вентиляцію будівлі.

Найбільш поширений другий варіант, оскільки такі моделі витяжок простіше монтувати і використовувати в побуті.

Типи за принципом монтажу

Витяжка кухонна ділиться на кілька типів залежно від виду монтажу. Найбільш популярні серед них:

 • Телескопічна - відмінний варіант для кухні невеликого розміру, оскільки займає небагато місця.
 • Похила - за рахунок можливості регулювати положення захоплюється більше повітря.
 • Вбудована - відмінно підходить для великого приміщення, представлена в бюджетних моделях, але потрібно знайти окреме місце в гарнітурі.
 • Мініатюрна - в основному виводить повітря з квартири без очищення, але має для цього складну систему.
 • Плоска - працює завжди за принципом рециркуляції.
 • Т-подібна - класичний варіант, який підходить для будь-якої кухні.

Переглянути всі варіанти ви можете в каталозі магазина Leroy Merlin. Кожна з цих моделей зручна у використанні, але вибирати потрібно відповідно до вашої кухнею.

Додаткові характеристики і відмінності

Кухонні витяжки мають ще кілька важливих характеристик, які можуть вплинути на ваш вибір. Найчастіше дивляться на такі параметри:

 • тип управління (кнопковий, сенсорний);
 • лампа, вбудована всередину (галогенова, розжарювання, світлодіодна);
 • можливість інтервального включення;
 • вбудований таймер;
 • автоматичний перемикач швидкості в залежності від обсягу пару;
 • сенсор руху (збільшує потужність освітлення, коли помічає поруч рух людини).

Додатково варто перевіряти витяжку на гучність. Оптимальний варіант - вибрати модель з параметрами в межах 40-50 дБ. Крім цього, важливо відштовхуватися від розмірів плити. Небажано, щоб робоча поверхня була більше, ніж робоча площа витяжки. Інакше в такому випадку ефективність її роботи не буде помітна - велика частина випарів все одно залишиться на поверхні плити і стін.

Подивитися варіанти кухонних витяжок ви можете в нашому інтернет-магазині «Леруа Мерлен». Ми пропонуємо зручні умови доставки: самовивозом з Києва та Одеси, за допомогою сервісу «Нова пошта» в будь-який куточок України. Крім цього, пропонуємо кілька способів оплати (але в деяких випадках накладений платіж відсутній).

Читати повністю
Питання, які часто задають
Чим відрізняються кухонні витяжки?
Повітря на кухні вимагає постійного очищення: у ньому осідають жирові бризки, домішки від згорання газу та пил. І тут на допомогу приходить такий прилад як кухонна витяжка. Одна частина обладнання для кухні здійснює примусову циркуляцію повітря, видаляючи його з приміщення, а інша – відфільтровує та повертає його назад до кімнати.
Яку кухонну витяжку краще вибрати ?
Визначившись з типом установки, приділіть увагу потужності, рівню шуму, панелі керування та способу монтажу. Потужність впливає на обсяг повітря, який прилад може видалити з приміщення. Високий рівень шуму завдає деяких незручностей. Нормально працюючий пристрій видає 50 дБ. А електричне або механічне керування, спосіб кріплення та тип монтажу – суто індивідуальні параметри.
Де можна придбати кухонну витяжку?
Інтернет-магазин Леруа Мерлен пропонує купити кухонну витяжку від найвідоміших виробників: Ventolux, Elica, Faber, Zirtal та Interline. Колірна гама дозволить вибрати обладнання, яке чудово впишеться в інтер'єр кухні. А якщо ви досі не можете визначитися з моделлю, зверніться за консультацією до наших менеджерів.