/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Куби меблеві

Кредит

Кредит

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Не кожен власник житла бажає встановлювати в кімнаті громіздкі шафи. Шанувальники мінімалізму хочуть встановити у квартирі легкі меблі, які не приховуватимуть простір. Меблеві куби — оптимальне рішення для тих, хто хоче створити власні оригінальні меблі з окремих модулів.

У каталозі інтернет-магазину Leroy Merlin представлений величезний вибір таких модулів. Покупці можуть вибрати будь-який колір, розмір та кількість секцій.

Розмаїття меблевих кубів

За допомогою модулів можна збирати цілі стелажі для зберігання різноманітних предметів. В окремі секції можна встановлювати різноманітну побутову техніку та електроніку.

Кожна з секцій допускає не тільки використання її як полиці для зберігання предметів і сувенірів, а й можливість її трансформації. Наприклад, можна встановити на передню поверхню дверцята відповідного розміру, щоб приховати вміст полиці. Задня стінка може закриватися панеллю.

Крім того, в окремі блоки можна встановлювати висувні ящики, які також підходять за розміром. Сам куб може ділитися відразу на кілька полиць. Існують спеціальні хрестоподібні стільники, які дозволяють розділити одну секцію відразу на 4 відділення. Є й окремі полиці: розділ можна розділити на необхідну кількість поверхів.

Меблевий куб з безліччю секцій - відмінне рішення для зонування простору. Меблі дозволяють відокремити в квартирі-студії зону відпочинку від робочого кабінету або кухні. При цьому полиці на стіні можна встановити так, щоб підхід до них був із певної зони. Наприклад, частина відділень відкривається з обідньої зони, а інша з вітальні.

Використання меблевих кубів дає безліч переваг власникам житла:

  • можливість самостійно вибирати форму меблів;
  • можливість змінювати кількість полиць і шафок на власний розсуд;
  • різноманітність кольорів;
  • розподіл на зони;
  • невисока ціна;
  • універсальність використання (підходять для різних кімнат);
  • мінімум місця при великому внутрішньому просторі тощо

Практично у кожного власника є власне уявлення про те, які йому потрібні меблі. Але дуже часто їх габарити чи розташування полиць не влаштовує. Оптимальне рішення в такій ситуації є модульні вироби.

Меблеві куби складаються з ДСП, тому їхня вартість невисока. Завжди можна вибрати необхідний колір, відповідно до власних уявлень про комфорт. Часто використовується відразу два кольори. Сьогодні популярні меблеві куби сірого, чорного, білого, бежевого, графітового та інших кольорів.

Покупка меблевих кубів в Україні

Якщо є бажання вигідно купити такі модульні конструкції, то оптимальним рішенням стане замовлення товарів у Леруа Мерлен. Інтернет-магазин здійснює доставку замовленої продукції по всій території України. Доставка займає не більше 2-3 днів із моменту замовлення.

У Києві та Одесі є магазини популярної торгової мережі. Тому жителі та гості цих міст зможуть самостійно купити товари, що сподобалися, для дому та дачі. Регулярно проводяться акції, під час яких ціни додатково знижуються.

Читати повністю