/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Кріплення кабелю

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Більшість благ сучасної цивілізації, будь то телебачення або інтернет, працює за допомогою кабелів. Щоб провести їх і запобігти можливого пошкодження, використовуються спеціальні кріплення кабелю.

Кріплення для кабелю: основні види

Розповімо докладніше про те, які бувають різновиди цих деталей і чим вони відрізняються один від одного.

Скоби

Металеві скоби часто використовуються для кріплення кабелів на стінах або стелі. Деталі представлені в різних формах, які залежать від типу кабелю, а конкретніше:

  • якщо кліпса задіюється для закріплення кабелів круглої форми, то і форма скоби також буде круглою - таке відповідність форми дозволяє прикріплювати їх до кабелю і при цьому не завдавати йому ушкоджень;
  • якщо форма кабелю плоска, то і форма кліпси буде трохи витягнута.

При виборі важливо звертати увагу на діаметр проводу, щоб підібрати деталь відповідної форми. Якщо скоби будуть менше, їх не вийде прикріпити, а якщо і вийде, то вони будуть віджимати і спровокують пошкодження. Та ж ситуація і з плоскими кабелями.

Також дивіться на матеріал, з якого виготовлена ​​скоба. Краще брати ті деталі, корпус яких зроблений з високоякісного пластику.

Стяжки і хомути

Стяжки і хомути призначені для з'єднання декількох проводів в одну групу і їх закріплення. Ці кріплення здатні об'єднувати проводи в своєрідні джгути, що полегшує обслуговування всієї кабельної системи завдяки можливості групування за певними ознаками.

Такі пристосування мало того що дуже зручні, так ще і досить дешеві. Найчастіше їх створюють з термостійкого пластика, який має високу міцність і пластичність, а також не залежить від температурних умов.

Крім цього, у деталей високі показники самозатухания. Тобто якщо хомут загориться, він згасне менше ніж за півхвилини. А при установці і роботі з проводкою дуже важливо дотримуватися пожежної безпеки.

Ялинка

Кріплення, візуально нагадує контури ялинки, використовується, щоб закріплювати і фіксувати кабелі діаметром до 25 мм. При цьому закріплювати їх можна практично на будь-якій поверхні.

Основна перевага такого кріплення - мінімальний набір інструментів, які потрібні для установки. Також при проведенні ремонту або оновленні проводки всі ці процеси можна проводити без ризику порушити цілісність робочої поверхні.

Де придбати кріплення для кабелю?

Якщо ви збираєтеся проводити кабель і потрібні кріплення, можна купити їх в магазині Leroy Merlin. Наші переваги полягають в:

  • великому виборі кріплень, де є практично всі його види;
  • доставці по всіх містах України через Нова пошта;
  • низьких цінах і періодичних акціях;
  • можливості придбати товар в кредит на вигідних умовах;
  • гарантії на продукцію, якщо вона з якихось причин не підійшла.

Зателефонуйте в нашу службу підтримки, якщо маєте потребу в додатковій консультації, і ми з радістю відповімо на всі питання. Також можна заповнити форму для зворотного дзвінка, щоб наші фахівці передзвонили найближчим часом.

Читати повністю