Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Котли твердопаливні

 -  11 Результати
Уточніть свій пошук
Потужність, кВт
Площа обігріву, м.кв.
ККД,%
Об'єм води, л
Діаметр димоходу, мм
Країна виробництва
Гарантія (міс.)

КОТЛИ ТВЕРДОПАЛИВНІ


Котел твердопаливний призначений для опалення приватних будинків, комерційних підприємств. В якості палива в котлі можуть використовувати брикети, дрова, вугілля, тріска та інше. Працює пристрій за таким принципом: паливо, згораючи, нагріває воду, яка потрапляє в радіатори в будинку. Такий пристрій досить популярний, адже дозволяє отримати недорогу теплову енергію і істотно скоротити витрати на опалення.

Переваги твердопаливних котлів


Котел опалення твердопаливний - це правильний вибір для тих, хто хоче заощадити. Також це хороше рішення, якщо в населеному пункті не передбачено підведення газу. Стандартна установка складається з топки, зольника, димоходу, вхідного патрубка, водяної сорочки. Деякі котли обладнані автоматичним блоком керування.

Переваги використання котла на твердому паливі:

• тривалий термін експлуатації (при правильному догляді - 40-50 років);
• простота установки;
• автономність від електрики і подачі газу;
• широкий вибір недорогого палива, в той час як електричні та газові котли можуть працювати тільки на певному виді палива.

Види твердопаливних котлів


За матеріалом виготовлення опалювальні котли на дровах, брикетах, вугіллі діляться на чавунні і сталеві. Ціна пристроїв з чавуну вище, ніж сталевих аналогів, це пояснюється більш складним процесом виготовлення. Чавунні котли менш схильні до прогорання, стійкі до корозії, компактні, але погано переносять перепади температури води (може піти тріщина). Сталеві мають потужність від 20 до 800 кВт, зручні в транспортуванні, легко модернізуються, мають хорошу ремонтопридатність, проте термін їх експлуатації менше, ніж у чавунних моделей.

За типом горіння розрізняють три основних типи котлів. У класичних моделей горіння відбувається знизу вгору. Для регулювання потужності в таких котлах зменшують або збільшують подачу повітря. Котли нижнього горіння відмінно підходять для спалювання вологого палива, яке подається одночасно в передню, нижню і верхню зони горіння. Агрегати тривалого горіння відрізняються місткою топкою. Такі котли на вугіллі можуть горіти до 3 діб на одній закладці палива.

Переваги покупки котла в Leroy Merlin


У каталозі інтернет-магазину Леруа Мерлен можна знайти все для ремонту та облаштування житла. Асортимент постійно поповнюється новинками. Доставку можна замовити в будь-яке місто України. У Києві та Одесі ви можете забрати свою покупку самостійно з наших магазинів. Купити котел в нашому інтернет-магазині можна, зв'язавшись по телефону з нашими менеджерами або замовивши товари онлайн. Якщо виникли питання, напишіть або зателефонуйте нашому консультанту.
Детальніше