/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Компресори

Компресори представляють собою обладнання для стиснення і нагнітання повітря, який буде використовуватися при роботі пневмоінструменту, підкачування автомобільних шин і фарбування за допомогою фарбопультів. Область застосування повітряних компресорів багатогранна, як і номенклатура підключаються до них пристроїв. Широко поширені як в побутовому секторі, так і в професійному.

Як вибрати компресор?

Від правильного вибору залежить і досягнення поставленого результату. Тому перед тим, як купити компресор, потрібно детально розібратися не тільки в його характеристиках, але і позначити сферу застосування. Кожен інструмент або завдання вимагають певних параметрів до стисненого повітря, його тиску. Ці параметри виробники, як правило, вказують в інструкції до інструменту, і до решти підключається обладнання.

Компресори поділяються за:

  • живленню;
  • потужності;
  • типу;
  • тиску;
  • об'ємом ресивера.

Харчування буває електричним і бензиновим. Моделі з бензиновим двигуном менш поширені і використовуються переважно на виробничих лініях за рахунок високої потужності. Вони також популярні там, де з яких-небудь причин неможливо підключити в мережу електричне обладнання. Відрізняються громіздкістю, високим рівнем шуму і вібрації.

Електричні компресори працюють від 12В, 220В і 380В. При цьому 12-вольт використовуються для підкачки шин, вони компактні і підключаються або до АКБ автомобіля через клеми, або працюють від прикурювача. Вони не призначені для роботи з пневмоінструментом і іншим подібним обладнанням. У побуті найбільш популярними були мережеві 220-вольт компресори.

Від потужності залежить продуктивність, тиск і вимоги до електричної мережі. При цьому споживана потужність і номінальна можуть відрізнятися. Важливий ККД двигуна.

За типом компресори поділяються на:

  • поршневі;
  • мембранні;
  • гвинтові.

До найбільш розповсюджених відносяться гвинтові і поршневі. Гвинтові моделі найбільш довговічні, володіють високим ККД, вони підходять для тривалих робіт і подають чисте повітря. З недоліків - висока вартість.

Поршневі коштують менше, але цілком підходять для більшості побутових і напівпрофесійних завдань. Вони бувають масляні і безмасляні. Цей параметр важливо враховувати при роботі з різними пристроями: деякі з них повинні змазуватися в процесі роботи, іншим, наприклад фарбопульта, це тільки зашкодить.

Для роботи з інструментом важливо звертати увагу на параметр максимального тиску. Підбір компресора потрібно здійснювати виходячи з вимог до робочого тиску. Рекомендується брати моделі з запасом в 20-30%, так як тиск змінюється в залежності від зовнішніх факторів. Від обсягу ресивера залежить те, скільки стисненого повітря зможе накопичити компресор за час роботи. Також ресивер здатний згладжувати стрибки тиску. Обсяг ресивера підбирається в залежності від сценарію використання і переліку підключається інструменту. Так, для побутового використання досить резервуара об'ємом від 25 до 100 літрів. Для роботи на СТО і при інтенсивній експлуатації підходять моделі з об'ємом ресивера від 200-500 літрів і вище.

Як замовити компресор в «Леруа Мерлен»?

Оформити замовлення ви можете в інтернет-магазині Leroy Merlin з вибором оптимального варіанту доставки. По Україні доставимо послугами транспортної компанії. У Києві та Одесі ви можете самостійно забрати замовлення в точці видачі.

Читати повністю