/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Комплект кухонь

Послуги монтажу

Послуги монтажу

Надання послуги монтажу призупинено. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. <b>Звертаємо Вашу увагу, що, згідно законодавства України, гарантію на кондиціонери та лічильники води буде втрачено, якщо інсталяцію проводила несертифікована організація!</b>

Кредит

Кредит

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазині Леруа Мерлен Україна за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Більше послуг

Сучасна різноманітність кухонних меблів у Leroy Merlin здатна вразити кожного покупця. Тут можна знайти комплект для кімнати з будь-якою площею. Але далеко не кожен покупець готовий виділити пристойну суму на купівлю окремих елементів у потрібній кількості.

Набагато дешевше купити готову кухню стандартного зразка, ціна якої набагато нижча. Деякі покупці переконані, що кількість предметів може бути недостатньою. Але сучасні виробники стандартних рішень добре знають які компоненти потрібні для кухні.

Готові кухні: переваги для покупців

Модульний набір з окремих блоків обійдеться набагато дорожче. У середньостатистичний комплект входять нижні та верхні шафки, тумба під установку раковини, робоча поверхня для продуктів.

З метою додаткового здешевлення комплекту виробник використовує глухі дверцята для шаф. Крім того, глуха конструкція дуже практична: всередину меблів не потрапляє пара та зайва волога.

Готові кухні складаються з недорогих матеріалів на основі деревини (МДФ, ДСП, ЛДСП). Зовнішня поверхня імітує фактуру дерева чи навіть камінь. Нерідко зовнішній шар меблів покритий тонким шаром шпону.

Комплект готових меблів - єдине рішення для маленької квартири та бажання заощадити. Навіть якщо розміри елементів будуть дещо меншими, то можна заповнити простір різними недорогими шафами-пеналами або стелажами. Вибираючи готову кухню, варто приділити увагу таким моментам:

  • визначитися з приблизним розміром гарнітура (він не повинен бути більшим, ніж місце для його встановлення);
  • вибрати дизайн меблів: стиль та колір (виробники пропонують найрізноманітніші варіанти);
  • врахувати габарити кухонної техніки (рекомендується купувати її після встановлення меблів);
  • вибрати місце встановлення (окремі модулі можна встановлювати в довільному порядку).

У стандартних кухонних гарнітурах найчастіше передбачається встановлення всіх компонентів уздовж однієї стіни. Незважаючи на те, що такі гарнітури здаються однаковими, над їхньою функціональністю добре попрацювали. Як правило, комплекти дуже зручні у використанні, відрізняються високою практичністю.

Навіть серед стандартних кухонних гарнітурів існують преміальні варіанти. Вони коштують дорожче, але дуже стильно. Крім того, до наявного набору можна встановити додаткові предмети, вибравши їх у каталозі інтернет-магазину.

Під час вибору таких меблів потрібно враховувати не тільки площу самої кімнати. Крім того, що шафки та тумби повинні вміщатися вздовж стіни, потрібно залишити місце для відкриття дверей та ящиків.

Покупка готової кухні в Україні

Щоб купити комплект кухні стандартного зразка, найкраще звернути увагу на пропозиції Леру Мерлен. Вибір товарів приголомшує уяву, а доступні ціни приємно порадують покупця.

Доставка товарів по Україні займає мінімум часу, а мешканці Києва та Одеси завжди можуть відвідати магазини у своєму місті, щоб обрати меблі та інші товари для дому. Замовлення товарів коштує дешевше, якщо звернути увагу на акційні пропозиції.

Читати повністю