/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Холодильники

Наші поради

Перейти у розділ
Як обрати холодильник

Як обрати холодильник

Вибір холодильника є не простим, для цього необхідно враховувати багато технічних нюансів техніки.

ЯК РОЗТАШУВАТИ КУХОННІ МЕБЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

ЯК РОЗТАШУВАТИ КУХОННІ МЕБЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

- однорядна кухня; - паралельна кухня; - L-подібна кухня; - U-подібна кухня; - півострівна кухня; - острівна кухня.

Більше порад
Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Більше послуг

Вирішуючи купити холодильник, більшість споживачів зазнають труднощів при виборі девайсу. Кожному хочеться, щоб придбане обладнання функціонувало довго та без перебоїв. При цьому воно має вписатися в дизайн кухні, недорого коштувати, мати необхідні опції, об'єм. В такому випадку радимо перед покупкою порадитись з менеджерами інтернет-магазину Леруа Мерлен.

Який спосіб охолодження кращий?

Згідно з цим критерієм холодильники ділять на моделі з сухою (No Frost), крапельною, гібридною (Frost Free) системами заморожування. Наведені технології мають принципові відмінності.

Крапельна система охолодження

У холодильниках цього виду випарник поєднується зі стінкою. При цьому під час заморожування на внутрішніх поверхнях обладнання утворюється іній. Останній по ходу розморожування (при автоматичному відключенні двигуна) тане, стікаючи у спеціальні ємності. Звідси й назва технології. Але розморожування займає значний часовий проміжок. Під час нетривалих зупинок іній тане не повністю. Тому обладнання з крапельною системою потребує періодичного ручного розморожування.

Технологія сухого заморожування

У холодильниках з такою системою випарники заховані за стінками в морозильних відділеннях. Тому внутрішні поверхні подібних пристроїв залишаються сухими (скупчення інію, льоду відсутні). Автоматичне розморожування у даних моделях відрізняється ефективністю. Холодильники, оснащені технологією No Frost, не потребують систематичного ручного вимкнення. Сток талої води відбувається всередині корпусу.

Що таке гібридні системи заморозки?

Дані технології мають на увазі суміщення крапельного та сухого варіантів заморожування. Перший використовується всередині холодильного відсіку, а другий у морозильній камері.

Що ще враховувати при покупці холодильника?

У процесі вибору моделі варто звернути увагу на кількість камер для зберігання продуктів. Однокамерні пристрої або холодильні шафи зазвичай випускаються без морозилок або з невеликими морозильними відділеннями. Ціна на холодильники такого типу відрізняється демократичністю. Моделі з двома та більше відсіками характеризуються практичністю, місткістю.

Додатково варто враховувати такі характеристики:

  • Тип компресора. Інверторні енергоефективні варіанти почали застосовуватися відносно недавно. Роторні компресори дешевші, вважаються класикою.
  • Варіант керування. Електронні системи виділяються зручністю застосування. А купуючи холодильник з ручним керуванням, можна не боятися поломки пристрою через перепади напруги, відключення електрики.
  • Кліматичний клас. Від цього параметра залежить спектр зовнішніх температур, за яких можна використовувати обладнання. Виділяють 4 кліматичні класи: нормальний (N), субнормальний (SN), субтропічний (ST), тропічний (T). Експерти рекомендують віддавати перевагу мультикласовим холодильникам. Найпоширенішим суміщеним класом є N-ST.
  • Важливо враховувати виробника пристрою. Дешеві моделі часто мають неякісну сборку. Щоб отримати техніку високої якості, краще замовити холодильник відомого бренду із гарною репутацією.

Великий вибір обладнання від перевірених компаній можна знайти на сайті leroymerlin.ua.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Який тип холодильника вибрати?

Спочатку потрібно визначитися з метою, яку переслідує покупець під час вибору холодильника. У більшості випадків досить класичної техніки з кількома стандартними полицями та невеликою морозильною камерою. Для великих сімей підійде великий дводверний холодильник із місткою морозильною камерою та кількома відділеннями.

Важливо також тип інтер'єру, котрому підбирається техніка. Заощадити простір в малогабаритних приміщеннях допоможе вбудований холодильник.
Які розміри холодильників бувають?

На ринку представлено безліч моделей холодильників, що відрізняються розмірними характеристиками. Це значно полегшує вибір відповідного варіанта при обмеженому просторі кухні.

Найбільш поширеними є холодильники з такими параметрами:

• маленькі (ширина – до 50 см, висота – до 120 см);

• середні (ширина – до 60 см, висота – до 180 см);

• великі (ширина – до 65 см, висота – до 205 см).

Дводверні холодильники можуть мати ширину до 100 см та висоту до 190 см. Глибина у всіх моделях стандартна – 60 см.
Яка фірма вбудованих холодильників краще?

Вбудовувані моделі пропонують багато виробників. Техніка може відрізнятися як габаритами, а й технічними характеристиками. Від цього залежатиме і вартість конкретної моделі.

Найбільш популярними залишаються такі бренди, як Bosch, Samsung, Gorenje, Beko, Hotpoint-Ariston. Холодильники цих виробників відрізняються невеликим рівнем шуму та якісним процесором. Деякі моделі мають режим суперохолодження, що прискорює процес приготування окремих страв.