/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Картини

Наші поради

Перейти у розділ
Стильні інтер'єри для вашого дому від Леруа Мерлен

Стильні інтер'єри для вашого дому від Леруа Мерлен

<strong>Для більш детального ознайомлення з асортиментом товарів для декору Ви можете перейти у наступні розділи нашого сайту:</strong>

Більше порад
Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Красива і грамотно підібрана картина на стіні прикрашає інтер'єр і робить його завершеним. Картину можна підібрати виходячи з стильового напрямку дизайну приміщення, акцентувати його сильні сторони і відвести увагу від слабких місць. Полотна, постери і картини - це найпоширеніший і традиційний спосіб декору, який вимагає ретельного підходу. Підсумковий результат залежить від малюнка, розміру обраного полотна і рами.

Особливості вибору картин на стіну

ППерш, ніж купити картину, потрібно обміркувати її місце розташування, розмір і стиль. Обов'язково потрібно дотримуватися правил колірної сполучуваності. Полотно може повторювати домінуючі кольори кімнати або бути контрастним, але при цьому поєднується. Такий підхід є актуальним при облаштуванні інтер'єру без вираженої тематики. Якщо ж декор в приміщенні тематичний, то перевагу слід віддати змістом картини, а не її колірному профілем. Не рекомендується розміщувати полотна вибиваються з стилю кімнати, наприклад, в скандинавському стилі картина з природним пейзажем в масивної золотистої рамі буде недоречна. У той же час в лофт-стилі добре виглядатимуть полотна з урбаністичними або індустріальними пейзажами. Також потрібно враховувати інші аксесуари інтер'єру, інакше є ризик зробити його занадто перевантаженим.

До найбільш популярних і універсальним напрямків відносяться:

 • абстракціонізм;
 • зображення міст, архітектури;
 • фан-арт з персонажами фільмів, мультфільмів і коміксів;
 • зображення природи і тварин;
 • мотивують або дотепні цитати;
 • сучасне мистецтво;
 • мінімалізм.

В окрему категорію варто виділити репродукції відомих класиків. Вони більш доречні в класичному і неокласичному інтер'єрі.

Полотно в інтер'єрі виконує відразу кілька функцій:

 • акцентує і підсилює стиль;
 • прикрашає і додає індивідуальність;
 • об'єднує різні елементи в дизайні;
 • створює затишну обстановку;
 • допомагає зонувати приміщення і т. д.

Вибирати варто не тільки виходячи з дизайну приміщення, а й з огляду на власний смак.

На що ще звернути увагу при виборі картини?

Важливим критерієм при виборі є розмір полотна. Він повинен бути порівняємо площі приміщення. Так, у великій кімнаті маленька картина загубиться, а в маленькій кімнаті велике полотно буде недоречно і візуально ще сильніше зменшить простір.

У приміщеннях з низьким розташуванням стель рекомендується віддати перевагу вертикальним полотнам, а горизонтальні картини залишити для кімнат з високими стелями.

Якщо картина буде розташовуватися над меблями, наприклад ліжком, то її ширина не повинна бути менше або більше половини від ширини ліжка. Цим правилом можна знехтувати, якщо повісити відразу декілька маленьких полотен в один ряд.

Висоту розміщення постера потрібно вибирати керуючись таким правилом: залишати вільний простір рівне подвоєною висоті полотна.

Як замовити картину в «Леруа Мерлен»?

Ви можете оформити замовлення і отримати його в пункті самовивозу Leroy Merlin в Києві та Одесі. Також ми доставляємо товар в будь-яке місто України за допомогою послуги транспортних компаній.

Читати повністю