/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Кабель

Наші поради

Перейти у розділ
ЯК ПРОКЛАСТИ ВІДКРИТУ ЕЛЕКТРОПРОВОДКУ, НЕ НАРАЖАЮЧИСЬ НА НЕБЕЗПЕКУ

ЯК ПРОКЛАСТИ ВІДКРИТУ ЕЛЕКТРОПРОВОДКУ, НЕ НАРАЖАЮЧИСЬ НА НЕБЕЗПЕКУ

1. Електродриль 2. Викрутка з ізольованою рукояткою та жалом 3. Гострогубці 4. Кліщі для зняття ізоляції 5. Молоток 6. Цвяхи 7. Клей 8. Довгогубці

ЯК ПРОКЛАСТИ ЕЛЕКТРОПРОВОДКУ, НЕ НАРАЖАЮЧИСЬ НА НЕБЕЗПЕКУ

ЯК ПРОКЛАСТИ ЕЛЕКТРОПРОВОДКУ, НЕ НАРАЖАЮЧИСЬ НА НЕБЕЗПЕКУ

1. Кліщі для зняття ізоляції 2. Кусачки 3. Довгогубці 4. Вимірювальна рулетка 5. Мультиметр 6. Викрутка з ізольованою рукояткою та жалом 7. Дриль

Більше порад
Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Будівництво чи капітальний ремонт будь-якого приміщення включає в себе обов'язкову заміну проводки. Головне, правильно обрати кабель та провід для таких завдань. Не так просто купити провід для дому, адже важливо вибрати марку, що відповідає певним умовам. Існують сотні марок кабелю та тисячі його різновидів.

При капітальному ремонті проводка також змінюється в обов'язковому порядку. Квартири 20-30-річної давності були розраховані на меншу кількість електроприладів, а до деяких із них потрібен окремий силовий електричний кабель. Великий вибір таких виробів представлено у каталозі інтернет-магазину Leroy Merlin.

Важливі характеристики електрокабелів

У людини, далекої від електромонтажу, виникає безліч питань, які стосуються того, який купити кабель для квартири. Краще довірити право вибору професійному електрику, який добре знає, який провід потрібний для певного пристрою.

У сучасному будинку та квартирі використовуються різні за потужністю прилади:

 • пральна машина;
 • мікрохвильова піч;
 • індукційна плита;
 • оргтехніка;
 • водонагрівачі;
 • освітлювальні прилади;
 • холодильники та багато іншого.

Кожен із типів обладнання має власні характеристики. Наприклад, для потужного водонагрівача знадобиться окремий силовий провід.

Далеко не завжди йдеться виключно про міські квартири. У приватному будинку також є безліч пристроїв, що вимагають підключення за допомогою відповідних кабелів. Наприклад, циркулярна пилка, млин чи інше потужне обладнання. Важливо, щоб спеціаліст-електрик порадив тип матеріалів для підключення обладнання.

При виборі продукції слід звертати увагу такі основні характеристики:

 • матеріал жил;
 • переріз;
 • конструкція;
 • товщина оболонки;
 • товщина ізоляції;
 • маркування;
 • колір жил;
 • стан упаковки;
 • сертифікат якості.

Основний матеріал жил – мідь чи алюміній. Перетин визначає пропускну здатність: провід вибирається так, щоб він не нагрівався при навантаженні. У побутовій проводці з напругою до 660 товщина житлової ізоляції не повинна бути менше 0,44-0,6 мм. Крім того, використовується зовнішня оболонка із товщиною 1,8 мм.

Один із важливих пунктів при виборі – маркування. Наприклад, ШВВП, ПВ, ПВ-3, ВВГ-П і т. д. У маркуванні вказуються основні властивості виробу та його характеристики. Крім того, тут є дані про виробника, рік випуску, кількість жил, номінальну напругу, переріз. Інформація вказується по всій довжині дроту через певний проміжок часу.

Купівля кабелю за оптимальною ціною в Україні

Великий вибір дроту представлений в інтернет-магазині Леру Мерлен. Тут мешканці будь-якого міста України зможуть вигідно купити необхідний вид матеріалів для монтажу електропроводки в будинку, облаштування вуличного освітлення чи інших завдань.

Асортимент включає величезний вибір моделей кабелю, є можливість знайти продукцію для електрифікації будь-якого об'єкта. Ціна продукції в інтернет-магазині — одна з найдоступніших у країні. Мешканці Києва та Одеси завжди зможуть відвідати магазини популярної мережі у своєму місті.

Читати повністю