/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Ізоляція для труб

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Ізоляція для труб – це спеціальне зовнішнє покриття для трубопроводу, яке виконує відразу безліч функцій. Використовується і для холодного, і гарячого водопостачання. На сайті Leroy Merlin представлений великий асортимент таких товарів, серед якого ви знайдете відповідний варіант.

Навіщо використовується ізоляція для труб?

Ізоляція на труби виконує кілька важливих функцій. По-перше, це захист від конденсату. Особливо актуально на металевих трубах – таким чином відбувається запобігання іржі.

По-друге, ізоляція зменшує тепловтрати. Тепло дуже активно втрачається через повітряне середовище, але додаткове покриття не дає йому це зробити. Це означає, що економиться паливо та енергетичні ресурси, а також знижуються витрати на опалення та водопостачання. Крім того, підтримується стабільна температура в опалюваних приміщеннях.

По-третє, ізоляція захищає від замерзання — за низьких мінусових температур вода не замерзне і труба не лусне, водопостачання йтиме безперервно. Різке танення води також буде попереджено, що також захищає від пошкодження труб. Іншими словами, теплоізоляція запобігає різноманітним аварійним ситуаціям, які виникають у процесі експлуатації трубопроводу.

Види ізоляції для труб

Спінений поліетилен, або пінополіетилен - найпопулярніша ізоляція для труб. Його виробляють шляхом вуглеводневого спінювання для отримання пружного, еластичного полотна із закритопористими осередками. Може випускатися в різних формах, але для ізоляції випускається у формі труб або шлангів і надягається зверху при монтажі. На 98% складається із газової фази.

Має хороші тепло- та звукоізоляційні показники, легко монтується і коштує недорого. Стійкий до хімічних, механічних впливів, вогкості, екологічний та безпечний для здоров'я людини.

Мінеральна вата – другий за популярністю ізоляційний матеріал. Створений шляхом обробки гірських порід та шлаків. Готовий продукт м'який, хімічно та механічно стійкий, водонепроникний, нетоксичний.

Скловата - характерний матеріал, що виготовляється з піску, склобою або вапняку. Існують плити та рулони різного ступеня м'якості. При всіх її позитивних властивостях через низьку щільність її не можна використовувати для високотемпературних систем водопостачання.

Термоізоляційна фарба - інноваційний винахід, який дозволяє за допомогою тонкого шару покриття досягти тих же показників ізоляції, як і при повноцінному використанні мінеральної вати або пінополіуретану.

Вимоги до ізоляції для труб:

  • простота встановлення;
  • мінімальний коефіцієнт теплопровідності;
  • широкий діапазон робочих температур;
  • низький коефіцієнт гігроскопічності, тобто поглинання вологи;
  • хімічна інертність;
  • відповідність вимогам пожежної безпеки;
  • довговічність та зносостійкість.

Ми в Леруа Мерлен пропонуємо вам купити ізоляцію для труб за ринковими роздрібними цінами з доставкою по Україні. Тут на вас чекає великий вибір ізоляційних та супутніх товарів — ми допоможемо вибрати найкращу продукцію для монтажу та надамо консультацію щодо вибору найбільш кращого ізоляційного матеріалу з урахуванням умов експлуатації та бюджету.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Які сфери застосування ізоляції для труб?
Ізоляційні матеріали для труб (полівінілхлорид, бутилкаучук, поліетилен, ламінований утеплювач та ін.) активно застосовуються в системах кондиціювання, опалення, подачі та відведення води. Вони мінімізують тепловтрати, знижують витрати під час експлуатації, продовжують термін служби виробів, запобігаючи їх руйнуванню.
Якої фірми вибрати ізоляцію для труб?
При виборі ізоляції для трубопроводу бренд не грає особливої ​​ролі: важливо правильно підібрати основний матеріал, діаметр або площу (залежно від виробу), товщину стінок, грамотно провести монтажні роботи. Продукція українських торгових марок Теплоїзол, Ролі, Нормаізол непогано зарекомендувала себе у цій галузі.
Де придбати ізоляцію для труб?
Якщо знадобилася ізоляція труб, всі матеріали можна швидко і вигідно купити в інтернет-магазині Leroy Merlin. Вказуйте потрібні характеристики, оформлюйте замовлення, а ми доставимо його до відділення Нової пошти або адресно (Одеса, Київ) доставкою. Можливий самовивіз.