/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Інструменти для створення декоративних ефектів

Тонування фарб

Тонування фарб

Тонування – це процес виготовлення фарби будь-якого кольору методом дозованого додавання барвників до фарби. Послуга комп’ютерного тонування дозволяє: - обрати бажаний відтінок з широкої палітри; - швидко отримати фарбу саме того кольору, який ви обрали; - у разі виникнення потреби, відтворити той самий відтінок повторно. <hr>Чекаємо на вас в наших магазинах за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-2_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А </a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Консультанти відділу Фарби нашого магазину нададуть якісну та професійну консультацію, щодо вибору бази під тонування, відтінку, вартості, відповідно до ваших потреб, що збереже ваш час та принесе задоволення від покупки. Ознайомившись з <strong><ins><a href="https://drive.google.com/file/d/1qKFrtrwEYfsmBQkdAJCJlQ28XTW0Sk7r/view" target="_blank">палітрою відтінків</a></ins></strong>, можете обрати колір, який вам довподоби. Також, наші консультанти підкажуть вам які <strong><ins><a href="https://www.leroymerlin.ua/f/Pigmenty_dlia_tonuvannia_farb_dlia_avtomatychnogo_tonuvannia.6424907e-f58f-4dff-9ff6-f8a21d8e9e47" target="_blank">пігменти</a></ins></strong> та їх об'єм необхідні щоб досягти бажаного вами відтінку. <hr><strong>Будь ласка, зверніть увагу на те, що клієнт несе відповідальність за обраний колір та усвідомлює, що кінцевий колір може трохи відрізнятися від обраного з палітри. Тонована фарба обміну та поверненню не підлягає.</strong><hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Більше послуг

Створення рельєфних стін зараз у тренді. Але щоб працювати з фактурною штукатуркою, потрібне відповідне обладнання. Купити інструменти для створення декоративних ефектів за вигідними цінами українці можуть в інтернет-магазині Леруа Мерлен.

Що з обладнання потрібно купити?

Щоб працювати з декоративною штукатуркою, вам знадобляться такі пристрої:

  • шпатель;
  • терка;
  • спеціальний валик;
  • кельма;
  • трафарети для створення різних малюнків;
  • аплікатори;
  • гребінь для декору;
  • губки для фарби.

При виборі інструменту потрібно ретельно вивчати характеристики та враховувати особливості використання.

Шпателей має бути кілька. Один із них повинен виконувати функцію вирівнювання стін. Для цього підійде металевий фасадний інструмент великого розміру. Безпосередньо за нанесення декоративного шару відповідає фігурний пластиковий шпатель із нерівною поверхнею. Не обійтися і без кутового різновиду, якщо хочете, щоб усі внутрішні кути виглядали ідеально.

Терка є важливим інструментом для підготовки поверхні стін. Вона може бути виготовлена ​​з металу, дерева, пінопласту, пластику, поліуретану або губчастого матеріалу. Залежно від цього терка призначається або для проведення чорнових робіт, або для фінішного шліфування.

Валики для застосування з фактурною штукатуркою випускаються вже заздалегідь нанесеним орнаментом. Залежно від щільності виробу та його матеріалу досягається той інший ефект на стінах. Наприклад, натуральне або штучне хутро залишає на оштукатуреній поверхні фактуру шуби, а декоративний валик зі шкіряним покриттям дозволяє отримати на стіні аналог натурального каменю.

Для декоративних робіт використовується не звичайна кельма, а так звана венеціанська. Вона дозволяє, використовуючи спеціальний розчин типу травертин чи мікроцемент, створювати неймовірні ефекти. З її допомогою можна наносити не тільки штукатурку, а й склад, що фарбує.

Трафарети для роботи можна придбати або зробити самостійно. Важливо, щоб вони були виготовлені із досить щільного матеріалу. При цьому вони не повинні мати занадто великої товщини, інакше візерунок може вийти занадто грубим. До того ж робота з товстими трафаретами потребує певних навичок.

Не варто нехтувати покупкою спеціальних аплікаторів та губок. З їхньою допомогою можна зробити цікаві абстрактні візерунки та відтворити вельми незвичайний ефект на стінах та стелі.

Завжди вибирайте інструмент лише високої якості. Намагайтеся купувати по кілька позицій різних розмірів. Так ви зможете втілити в реальність найсміливіші ідеї та створити унікальний декор.

Де придбати інструменти для декорування?

В інтернет-магазині Леруа Мерлен ви можете замовити всі необхідні товари для фарбування та декорування стін та інших поверхонь. Вартість таких пристроїв цілком доступна, а доставка по Україні займає лише кілька робочих днів. Вибраний товар ви також можете забрати самовивозом із наших фірмових магазинів.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Навіщо потрібний декоративний валик?
Цей різновид малярного будівельного пристосування застосовується для створення певного декорування поверхні в процесі фарбування. Валики з декоративними функціями дозволяють створювати на стіні різноманітні візерунки та орнаменти. Також за допомогою цих ручних малярських девайсів можна змінювати фактуру стіни, що фарбується. Для формування фактури оштукатурених стін приміщень та фасадів будівель застосовують багато моделей пристроїв даного різновиду.
Які є розміри декоративного валика?
Ширина робочого елемента та його діаметр – ось два ключові розміри будівельного девайсу. Переважна більшість інструментів для незвичайної обробки поверхонь має ширину не менше 5 см і не більше 30 см, але іноді зустрічаються моделі з іншими розмірами. Другий основний розмір - діаметр ядра, який знаходиться в діапазоні від 4 до 11 см. Розміри звичайних і декоративних інструментів цього виду збігаються, тому що для них використовуються ті самі бюгелі.
Де можна придбати декоративні валики?
Валики для рельєфної обробки стін та інших рівних поверхонь можна придбати майже у всіх будівельних магазинах у будь-якому місті України. А ось якісні і в той же час дешеві моделі цих малярських пристроїв пропонує інтернет-магазин Leroy Merlin. До переліку інших не менш істотних наших переваг необхідно включити найширший асортимент різноманітних будівельних та інших інструментів. Крім цього, в Леруа Мерлен можна оплатити замовлення найбільш підходящим вам способом.