/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Граблі

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг
Граблі - один з найпопулярніших садових інструментів. Така популярність обумовлена їх широкою функціональністю. Вони використовуються для прибирання у дворі, догляду за газоном, під час виконання декоративних робіт, при підготовці грунту до посадки рослин і у багатьох інших завданнях.

Типи і призначення інструменту

Прямі граблі - класичний інструмент. Його робоча частина виготовлена з металу або пластику. Металеві вироби найчастіше використовуються на городі, а пластикові - для прибирання. За допомогою пластикових виробів можна працювати дуже акуратно - вони не зашкодять поверхню. Зубці для листя або гілок можуть бути прямими або злегка загнутими всередину.
Садовий інструмент з крученими зубами нагадує попередній тип, але має кілька винятків: його зубці розгорнуті біля основи і загострені. Таким моделі більш ефективно розпушують ґрунт.
Газонні граблі-аератори схожі на прямі, але зуби у них у вигляді серпів. Такі вироби потрібні для газону: одержані дрібні прорізи поверхні грунту покращують доступ повітря і вологи до коріння. Газонні моделі для трави дозволяють прибрати скошені стебла після газонокосарки. Такі граблі оснащені дрібними зубами, які не пропускають навіть найменшої травинки.
Віялові моделі використовуються для прибирання невеликих гілок або для листя. Робочий кінець нагадує віяло і може бути розсувним, також є можливість зафіксувати необхідну ширину. Віялові граблі можуть бути виготовлені з металу або пластику.
Міні-інструмент дозволяє акуратно доглядати за декоративними рослинами або чагарниками. Існують навіть двосторонні моделі: однією стороною вони фрезерують землю, а іншою - загрібають.
Всі зазначені категорії інструменту широко представлені в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Ви може купити виріб з держаком або окремо робочу частину.

Як вибрати граблі?

Не тільки призначення виробів відіграє значну роль. Потрібно враховувати також наступні параметри і особливості:
  • Для зручності довжина держака повинна бути по груди, якщо потрібні універсальні моделі для всієї родини, то можна вибрати телескопічний держак.
  • Ширина робочої поперечини становить 10-70 см, що варто враховувати в залежності від характеру виконуваних робіт.
  • На сталь має наноситися антикорозійне покриття: пофарбовані деталі швидко іржавіють.
  • Держак може бути дерев'яним, пластиковим або алюмінієвим. Перший варіант найважчий.
  • На дачі або для роботи на городі використовується кілька типів граблів. Тому варто купити моделі відразу для всіх видів робіт.
  • Не останню роль у виборі грає і виробник. Надійні бренди пропонують якісні товари за доступною ціною.

Де купити граблі в Україні?

Великий вибір садового інструменту пропонує інтернет-магазин Leroy Merlin. Тут представлені моделі з усіх перерахованих вище категорій. Замовивши товар, жителі Одеси і Києва зможуть забрати його на складі, а для доставки в інші міста працюють транспортні служби. Леруа Мерлен пропонує тільки продукцію перевірених виробників, регулярно проводяться знижки та акції, в ході яких ціни помітно знижуються.
Читати повністю
Питання, які часто задають
Які типи граблів можна придбати?
Цей затребуваний у сільській місцевості інструмент представлений на ринку декількома різновидами. У магазинах можна придбати вироби таких типів, як штирьові, кручені та віялові граблі. У штирьових моделях робочим елементом є металевий або пластиковий прут невеликого діаметру. Кручені девайси відрізняються злегка закрученими плоскими зубами. Для вирівнювання пухкого ґрунту, а також збору опалого листя та дрібного сміття застосовують легкі віялові моделі цих пристосувань.
Якої фірми можна придбати граблі?
Досить багато виробників із різних країн виробляє даний сільськогосподарський інструмент, без якого складно обійтися, працюючи у саду чи городі. В інтернет-магазині Leroy Merlin можна придбати високоякісні, довговічні та недорогі граблі від більш ніж восьми торгових марок. З найбільш популярних і широко представлених на ринку брендів, які пропонують цей ручний садовий пристрій, можна відзначити GoTool, Prosperplast, Gardena, Palisad, Fiskars, CellFast, Geolia.
Перевага покупки граблів у Leroy Merlin
Вибираючи той чи інший магазин на придбання товарів, ми завжди звертаємо увагу кілька аспектів. Для нас важлива наявність широкого асортименту продукції потрібної категорії, у цьому випадку звичайних садових граблів. Ще нас цікавить вартість товару, а також швидкість та якість обслуговування. За перерахованими критеріями до кращих можна включити Leroy Merlin. Ця компанія дає можливість здійснити покупку через інтернет, так і відвідати звичайні магазини в Києві та Одесі.