/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Газові колонки

Незважаючи на появу різних видів водонагрівачів (накопичувальні бойлери, проточні електричні нагрівачі та ін.), Газова колонка залишається найбільш популярним пристроєм в будинках з централізованою подачею газу. Такий вибір обумовлений як перевагами газових моделей нагрівачів, так і низкою умов, які необхідно виконати для коректної експлуатації електроприладів.

Газова колонка: особливості водонагрівача

Проточні газові нагрівачі води або колонки включають в себе такі комплектуючі елементи як пальник, теплообмінник і автоматику. При відкриванні крана рідина пропускається через апарат, після чого відбувається підпал пальника і автоматичне нагрівання води. На відміну від проточних пристроїв електричного типу, газові колонки можуть підключатися до кількох кранів. Нагрівачі даного типу відрізняє спосіб включення пальника:

 • включення від батарейки;
 • пьезорозпал.

Перший варіант передбачає автоматичне включення пальника після проходження води. Такі колонки відрізняються безпекою і зручністю експлуатації. Моделі з пьезорозжігом оснащуються пальником невеликого розміру, яка спалахує при використанні запальнички типу «пьеза». Після надходження води в систему полум'я в колонці розгорається сильніше, дозволяючи здійснювати нагрів рідини.

Також водонагрівачі на газу можна розділити по типу виведення відпрацьованих газів:

 • димохідні;
 • турбовані.

Вибираючи пристрій, слід звертати увагу не тільки на його потужність і функціональність, а й на забезпечення безпеки експлуатації. Важлива комплектація нагрівача різними датчиками і обмежувачами, які виконають відключення обладнання при слабкій тязі, недостатньому напорі води, згасанні полум'я і в інших небезпечних ситуаціях.

Переваги газових колонок

Цей вид водонагрівачів має наступні переваги:

 • моментальний нагрів води в необмеженій кількості є перевагою перед накопичувальним бойлером;
 • може підключатися до кількох точках водозабору, підігріваючи воду при будь-якій погоді на відміну від електричних проточних моделей;
 • не залежить від наявності електроенергії в будинку;
 • відрізняється тривалим терміном служби при мінімальних витратах на обслуговування;
 • проста і зручна експлуатація;
 • привабливий дизайн і компактні розміри, що дозволяють вбудовувати колонки в меблі;
 • оснащення сучасними датчиками, що запобігають виникненню аварійної ситуації.

При цьому варто зауважити, що підключення газового приладу має здійснюватися тільки професіоналами і з дозволу відповідних органів.

Де купити газову колонку?

Компанія «Леруа Мерлен» пропонує купити якісний газовий нагрівач води за розумною ціною в нашому стаціонарному магазині або зробити замовлення на сайті LEROYMERLIN.UA. У нас ви знайдете колонки з високою продуктивністю від надійних фірм з гарантійним терміном експлуатації. Доставка товару здійснюється в стислі терміни в будь-який регіон України. Також передбачений самовивіз з Києва та Одеси. Будь-який вид техніки можна придбати в кредит на вигідних умовах. Ми робимо все, щоб співпраця з нами було максимально вигідним і зручним для вас. Будемо раді допомогти!

Читати повністю