Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Газонокосарки

 -  33 Результати
× Комфорт
× Мобільність
× Час від часу
× Систематично
× Інтенсивно
 • Оберіть використання
  • Комфорт
   Комфорт
  • Мобільність
   Мобільність
 • Інтенсивність використання
  Оберіть газонокосарку відповідно до інтенсивності використання
  • Час від часу
   Час від часу
  • Систематично
   Систематично
  • Інтенсивно
   Інтенсивно
Уточніть свій пошук
Оберіть використання
Інтенсивність використання
Тип газонокосарки
Тип газонокосарки
Рекомендовано для площі:
Країна виробництва
Гарантія (міс.)
Торгова марка
Як підібрати газонокосарку

Рівний і акуратний газон радує око, але він вимагає догляду. Щоб добитися бажаної краси, стригти його треба мінімум раз в тиждень. Ручне викошування трави займає чимало часу і не гарантує необхідної висоти покосу газону. Єдине правильне рішення - купити газонокосарку. Асортимент цієї садової техніки значний. Як визначити, яка модель необхідна вам?

Основні види газонокосарок

За типом живлення можна виділити чотири основних види косарок для газонів: механічні, електричні, бензинові та акумуляторні.

Механічні газонокосарки називають ще шпиндельними, циліндричними. Мають просту конструкцію: корпус, два колеса, циліндр, що обертається з ніжками, який косить газон, коли штовхають газонокосарку. Вони не вимагають джерел живлення, працюють тихо, безпечні для навколишнього середовища. Але їх можна використовувати на невеликих ділянках з сухою травою середньої висоти.

Електрична газонокосарка працює від електричного двигуна, який змушує ніж обертатися, скошувати траву і складати в травозбірник. Має пластмасовий або механічний корпус, працює тихіше бензинової. Вона могутніше механічної, дозволяє обробляти великі за площею газони. Працює чисто, не забруднює навколишнє середовище. Єдиний мінус - залежність від електричної мережі.

Бензинові газонокосарки вважаються найнадійнішими, вони працюють роками, можуть використовуватися на будь-яких ділянках. Вони потужніше електричних, не залежать від точки електроживлення, немає необхідності тягти за собою шнур при роботі. Але видають більше шуму, двигун вимагає постійного і регулярного догляду.

Акумуляторні газонокосарки увібрали в себе всі переваги бензинових і електричних. Працюють без шнура, потужні, безшумні, екологічно безпечні. Мінус - низька продуктивність. Акумулятор швидко розряджається, тому його в рідкісних випадках вистачає на 2000 м². Але чим більше його ємність, тим довше йде зарядка.

Функціонал сучасних газонокосарок

Всі косарки, крім механічних, відрізняються по функціоналу. Залежно від особливостей ділянки, підбирається відповідний апарат.

• Більшість газонокосарок запускається від стартера. Деякі моделі запускаються поворотом ключа, але працюють від акумулятора, за рівнем заряду якого треба стежити.

• Існують ручні та з приводом, самохідні машини. В останньому випадку вони їдуть самостійно. Рекомендуються до використання на великих ділянках або з великим ухилом.

Регулювання висоти скошування. Може бути центральна, коли одним важелем змінюється висота чотирьох коліс, і нецентральних, коли кожне колесо регулюється окремо.

• Окремі моделі проводять паралельне мульчування: подрібнюють скошену траву і залишають в якості добрива.

Як вибрати газонокосарку

Перш за все, треба відштовхуватися від площі газону. Якщо він до 100 кв.м., можна зупинитися на ручній барабанній косилці. Якщо не розраховуєте на фізичні навантаження, варто звернути увагу на барабанну електричну. На великих ділянках, від 300 кв.м. і більше, краще працювати бензиновою або електричною залежно від доступності джерел живлення. Для цього електричне живлення повинно бути в декількох точках саду. В іншому випадку краще брати бензинову.

Від типу зростаючої трави залежить потужність апарату - чим вона жорсткіше, густіша, вища, тим потужнішим має бути апарат. Прикиньте, скільки часу ви готові витрачати на догляд за газоном. Від цього залежить обсяг травозбірника і робоча область пристрою. Невелика косарка шириною 25-30 см може обробити площу до 400 кв.м за півгодини. Середніх розмірів, 30-40 см, впорається з цим обсягом в два рази швидше. Для газонів понад 1000 кв.м. рекомендується пристрій шириною не менше 50 см. На цей параметр впливає форма газону. Якщо він неправильної форми, має безліч різних перешкод, краще брати пристрій з малою робочою областю.

Враховуйте особливості рельєфу території. Для рівного рельєфу тип косарки не має значення, а для складного, горбистого рекомендується брати на повітряній подушці або роторну. Її зазвичай купують ті, хто не може регулярно доглядати за газоном. Якщо є можливість щотижня підстригати його на 30%, варто взяти барабанну.

Де купити газонокосарку в Україні?

Кращі моделі цієї садової техніки представлені в магазині Леруа Мерлен, сайт якого містить асортимент всіх типів косарок. Найбільший асортимент представлений в сегменті електричних і бензинових апаратів. Замовивши товар через інтернет-магазин, можна оформити доставку не тільки по Києву, але і в інші міста країни.
Детальніше