/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Фурнітура до плінтуса

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Щоб надати ремонту кімнати закінченого вигляду, використовується плінтус. Не менш важливу роль відіграє фурнітура до плінтуса, яка складається з безлічі елементів.

Фурнітура до плінтуса: особливості та види

У списку даних деталей:

  • зовнішні і внутрішні кути;
  • закінчення;
  • з'єднання;
  • заглушки;
  • кріплення;
  • бокси під розетки та ін.

Великий вибір фурнітури для плінтуса можна знайти в каталозі інтернет-магазину Leroy Merlin. Планується грає не тільки естетичну роль. Усередині таких конструкцій часто є порожнини для прокладки кабелів. Така особливість дозволяє приховувати проводку в будинку. Крім того, за допомогою накладних рейок можна закрити різноманітні щілини.

Матеріали для виробництва фурнітури

Як і сам плінтус, фурнітура для плінтусів може бути виготовлена ​​з різноманітних матеріалів. Закінчення, з'єднання і заглушки часто виробляються з масиву дерева. У більшості випадків використовується недорога деревина, яка проста в обробці, але бувають і виключення. Спеціальні вставки дають можливість приховати цвяхи, що фіксують конструкцію.

Крім масиву дерева, також задіюється шпон. Зовнішня частина виготовлена ​​з тонкого шару дорогої деревини, а основа - з сосни. Такі моделі значно дешевше і легше, можуть кріпитися за допомогою клею.

При укладанні ламінату нерідко використовують ламіновану фурнітуру з пресованої деревини. Такий спосіб робить її доступною за ціною і простою у виробництві. Дані конструкції не деформуються при перепаді температури.

Ще більш дешевий варіант з'єднувачів і перехідників - МДФ-фурнітура. Несуча основа виготовлена ​​з МДФ, а зовнішній шар - з плівки з імітацією фактури дерева або каменю.

Найдешевшим варіантом вважаються пластикові моделі. Вони вкрай прості в монтажі, але відрізняються довговічністю. Пластик тривалий час зберігає первинний вигляд і не деформується при перепаді температури. Пластикові конструкції спокійно можуть витримувати тривалий вплив вологи і навіть води, тому встановлюються навіть у ванній. Одна з переваг пластика - різноманітність кольорів: завжди можна вибрати фурнітуру, яка підходить до підлогового плінтуса.

Купівля фурнітури для плінтуса в Україні

Без якісної фурнітури для плінтуса під час ремонту просто не обійтися. Великий вибір представлений в Леруа Мерлен. У каталозі кожен зможе знайти сотні варіантів, які допоможуть втілити в життя самі незвичайні задумки. В інтернет-магазині можна вибрати матеріали для обробки дитячої, робочого кабінету або ванної кімнати. Всі товари з асортименту відрізняються доступною ціною і абсолютною безпекою для здоров'я.

Кожен житель України може купити тут якісні товари з доставкою. Протягом декількох робочих днів все необхідне для будівництва або ремонту буде доставлено в зазначений населений пункт. Жителі Києва і Одеси також можуть відвідати магазин Леруа Мерлен в своєму місті, щоб самостійно вибрати продукцію.

Читати повністю