/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Фрезери

Дуже часто при будівельних роботах потрібне застосування спеціального інструменту. Кожен процес має свої особливості, тому вибір обладнання необхідно робити ретельно, щоб його можна було ефективно використовувати. Робота з деревом буває досить трудомісткою. Краще купити фрезер, щоб її полегшити та зробити обробку деревини більш доступною та легкою.

Особливості фрезера

Будівельне обладнання може бути універсальним. Таким є фрезер. Можна замовити спеціальне оснащення, щоб застосовувати інструмент для обробки різних матеріалів: металів, пластику, композитів, ін. Це значно розширює функції.

Можливості ручного фрезера:

 • пряме або фігурне профілювання кромки;
 • шліфувальні роботи;
 • різьблення по дереву;
 • гравірування;
 • прокладання канавок;
 • вирівнювання заготовок, їх нарізування;
 • свердління отворів;
 • підганяльні роботи;
 • пристрій компонентів для з'єднання меблевих елементів.

Ручний фрезер корисний у багатьох будівельних процесах. З ним легко поводитися, він не вимагає спеціального догляду та обслуговування.

Різновиди обладнання

За ціною фрезер не коштуватиме надто дорого, але водночас це функціональний у використанні інструмент. Потрібно підібрати тип пристрою, який буде оптимальним для виконання певних робіт.

Рекомендується розглянути особливості наявних у продажу різновидів фрезера:

 • Нерухливий. Це професійний інструмент, який потребує певних навичок. Є можливість налаштування глибини фрезерування. Вона здійснюється за допомогою переміщення пристрою вгору та вниз.
 • Занурювальний. Цей вид можуть використовувати новачки, які не мають навичок у застосуванні такого інструменту. Двигун може переміщатися певною напрямною. Немає необхідності відривати від деталі фрезер, щоб підняти або опустити його.
 • Кромочний. Гарний засіб для зняття фаски. Також можна використовувати для обточування кромок.
 • Ламельний. Може бути корисним для виточки пазів, які допоможуть надалі з'єднувати деталі.
 • Ротаційний. Має хорошу здатність робити рівні та акуратні отвори в дерев'яних виробах, пластику, гіпсокартоні, плитці. Відрізняється невеликими розмірами та зручністю використання.

Кожен із цих видів має своє призначення та особливості застосування.

Що враховувати при виборі фрезера?

При виборі пристрою варто звертати увагу не тільки на вартість, але також на такі параметри, як швидкість обробки, потужність, наявність захисту від вимкнення живлення.

Чим вища потужність фрезера, тим більший діаметр та довжину фрези можна встановити на прилад. А це в свою чергу впливає на продуктивність та зручність у застосуванні. Хороша швидкість обертання шпинделя впливає на якість поверхні, що обробляється.

Робочий хід фрези - це максимальна глибина, на якій може працювати інструмент. Цей параметр важливий для розгляду, тому що може описати функціональність певної моделі.

Вибрати та купити фрезер з необхідними характеристиками, що підходить за ціною, можна в інтернет-магазині Leroy Merlin. За необхідності менеджери допоможуть з вибором та оформленням замовлення. Всі товари доставляються до будь-якого міста України.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Як правильно вибрати фрезер?

Фрезер – багатофункціональний інструмент. З його допомогою можна робити різні виїмки, профіль кромок, канавки, випилювання посадкових отворів і т. д. Вибираючи цей верстат, необхідно керуватися його потужністю - вона впливає на продуктивність. При цьому збільшуються габарити та вага інструменту, тому не завжди є сенс купувати надто потужний фрезер.

Робочий перебіг фрези впливає на глибину пропилу. Для побутових моделей вона становить від 20 до 50 мм, у професійних машин – понад 50 мм, може досягати 80 мм. А автоматичний контроль кількості обертів та плавний старт, захист від перевантажень та випадкового старту роблять роботу максимально комфортною та безпечною.
Якої фірми купити фрезер?
Серед виробників електричного інструменту чудово зарекомендували себе американські бренди Stanley та DeWalt. Ці верстати надійні та довговічні, вони відмінно підійдуть для професійного використання, а різноманітність лінійок дозволяє вибрати модель для дому. В інструментах французької фірми Dexter ідеально поєднуються доступність та висока якість, завдяки чому вони також дуже популярні у всьому світі.
Де можна придбати фрезер?
Купуючи електричний інструмент, дуже важливо вибрати надійний магазин, який гарантує якість товару. У нас ви знайдете фрезери від найвідоміших світових брендів. Вся продукція на сайті сертифікована та відповідає європейським стандартам якості. Не завжди є сенс купувати дорогі професійні інструменти, тому у нас представлені фрезери різного цінового сегмента як активного використання, так побутового. Забрати товар можна самостійно з наших магазинів в Одесі та Києві, а для мешканців інших регіонів є доставка.