/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Фасадні фарби

Наші поради

Перейти у розділ
НАНЕСТИ ШТУКАТУРКУ АБО ФАРБУ НА ФАСАД БУДИНКУ

НАНЕСТИ ШТУКАТУРКУ АБО ФАРБУ НА ФАСАД БУДИНКУ

<b>Захисний одяг:</b> 1. Захисний тент 2. Захисний костюм 3. Будівельні рукавички 4. Будівельна стрічка для захисту вікон і дверей 5. Захисні окуляри <b>Інструменти:</b> 1. Пістолет для герметика 2. Шпатель 3. Молоток 4. Долото 5. Шкребок <b>Супутні матеріали:</b> 1. Розпилювач 2. Мийка високого тиску 3. Будівельне риштовання 4. Драбина 5. Металева щітка КОРИСНА ПОРАДА Поверхня однієї стіни має бути обов’язково пофарбована в один прийом. В іншому випадку буде помітна межа. Якщо вам необхідно пофарбувати більшу площу, то робіть перерви в місцях «природного рельєфу» (кут, щабель тощо). Так ви зможете сховати межу фарбування. Тільки після того, як ви повністю пофарбуєте стіни фасаду, ви можете почати фарбування вікон, дверей і ставень.

Більше порад
Тонування фарб

Тонування фарб

Тонування – це процес виготовлення фарби будь-якого кольору методом дозованого додавання барвників до фарби. Послуга комп’ютерного тонування дозволяє: - обрати бажаний відтінок з широкої палітри; - швидко отримати фарбу саме того кольору, який ви обрали; - у разі виникнення потреби, відтворити той самий відтінок повторно. <hr>Чекаємо на вас в наших магазинах за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-2_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А </a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Консультанти відділу Фарби нашого магазину нададуть якісну та професійну консультацію, щодо вибору бази під тонування, відтінку, вартості, відповідно до ваших потреб, що збереже ваш час та принесе задоволення від покупки. Ознайомившись з <strong><ins><a href="https://drive.google.com/file/d/1qKFrtrwEYfsmBQkdAJCJlQ28XTW0Sk7r/view" target="_blank">палітрою відтінків</a></ins></strong>, можете обрати колір, який вам довподоби. Також, наші консультанти підкажуть вам які <strong><ins><a href="https://www.leroymerlin.ua/f/Pigmenty_dlia_tonuvannia_farb_dlia_avtomatychnogo_tonuvannia.6424907e-f58f-4dff-9ff6-f8a21d8e9e47" target="_blank">пігменти</a></ins></strong> та їх об'єм необхідні щоб досягти бажаного вами відтінку. <hr><strong>Будь ласка, зверніть увагу на те, що клієнт несе відповідальність за обраний колір та усвідомлює, що кінцевий колір може трохи відрізнятися від обраного з палітри. Тонована фарба обміну та поверненню не підлягає.</strong><hr>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - якщо Вам потрібна доставка, потрібно відразу вказати це в рахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 банківських днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Більше послуг

Сучасна фасадна фарба - облицювальне покриття, яке оберігає стіни від різних впливів і надає будівлі унікального вигляду. Надійні склади довго не втрачають свого початкового кольору, захищають стіни від механічних впливів. Саме такі якісні матеріали представлені у магазині Leroy Merlin. Вартість фасадної фарби від відомих брендів тут порадує кожного покупця.

Основні види фасадних фарб, їх переваги та недоліки

Найбільш популярними видами вважаються:

  • акрилові;
  • силіконові;
  • силікатні;
  • вапняні;
  • цементні;
  • гумові.

Акрилові склади є одними з найпопулярніших. Покупці можуть вибрати будь-який колір. Пофарбована поверхня тривалий час залишається стійкою до стирання, а покриття зберігає еластичність. Головний недолік - низька паропроникність. Крім того, ціна на фасадну фарбу на базі акрилових смол досить висока.

Матеріали на основі силікону відштовхують вологу і пил, мають високу механічну міцність, не тріскаються під прямим сонячним промінням. На відміну від акрилових складів, силіконові фарби паропроникні. Серед недоліків — висока вартість та низька еластичність.

Силікатні фасадні фарби виготовлені на основі калієвого скла, мають природне походження. Покриття не деформується при перепадах температури, залишається стійким до пошкоджень. Шар матеріалу відмінно протистоїть утворенню плісняви, грибка, розмноженню мікроорганізмів та комах. Але такі склади токсичні, тому нанесення проводять із використанням засобів індивідуального захисту (рукавички, респіратор).

Вапняні фарби виробляються на основі гашеного вапна. Серед головних переваг варто виділити паропроникність, стійкість до плісняви, доступну ціну. У той же час поверхня швидко мажеться, немає стійкості до вологи та опадів. Крім того, виробники пропонують невеликий вибір кольорів.

Схожі властивості мають цементні фарби. Вони виготовлені на основі портландцементу, в який додається пігмент, що забарвлює. Але на відміну від вапняних, цементні склади гірше протистоять цвілі.

Гумове покриття – технологічна новинка з масою переваг. Воно відрізняється еластичністю, водонепроникністю, паропровідністю, стійкістю до змін температури, екологічністю. Незважаючи на високу вартість, матеріал використовується дуже ощадливо. Для одного квадратного метра достатньо лише 150 мл. Зрештою фарбування фасаду обходиться в 3-4 рази дешевше через низьку витрату.

Купівля фасадних фарб в Україні

Усім, хто хоче купити фасадну фарбу за доступною ціною, краще замовити її в Леруа Мерлен. Інтернет-магазин пропонує великий вибір будівельних матеріалів та товарів для дому. Залишається тільки вибрати продукцію та оформити покупку на сайті. Доставка по Україні здійснюється в найкоротші терміни: вже за 1-3 дні після замовлення можна приступати до ремонту, отримавши все необхідне. Мешканці Одеси та Києва можуть відвідати магазини у своєму місті у зручний час та самостійно забрати товар.

Читати повністю