Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Фанера

Різка дерева та скла

Різка дерева та скла

У відділі «Вироби з дерева» Ви маєте  можливість порізати <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/u/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%BD%D1%96_%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8.c2a7b056-d8e2-454d-8894-8db572109c1f" target="_blank"; text-decoration:none">дерево</a></ins>, <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%A1%D0%BA%D0%BB%D0%BE.f0c39162-e7e2-4dc9-8981-9d9f29b31cc2" target="_blank"; text-decoration:none">скло</a></ins> (звичайне та з візерунками), <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D1%96_%D0%9F%D0%92%D0%A5.e23a8813-5dd3-428d-8d38-d970603496f8" target="_blank"; text-decoration:none">ПВХ</a></ins> та зробити тюнінг <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96_%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96.055d5eef-8cae-4499-b7f6-0017c80812c6" target="_blank"; text-decoration:none">дверей</a></ins> у відповідності до Ваших замірів.  Усі роботи виконуються з високою точністю на сучасному обладнанні. Порізка дерева здійснюється під кутом 90 градусів. Щоб скористатися послугою, необхідно оплатити обраний матеріал на касі та звернутися до спеціаліста відділу порізки. З ним Ви зможете обговорити строки виконання замовлення та інші деталі.   В залежності від матеріалу та обсягу роботи, виконання замовлення може тривати від одного до кількох днів. Готовий матеріал Ви можете забрати у відділі «Вироби з дерева». Зверніть увагу, що порізці підлягає тільки той товар, що був придбаний у Леруа Мерлен.   До 10 порізів одного артикулу послуга безкоштовна. Вартість кожного наступного порізу, починаючи з 11-го, складає 3 грн. У відділі "Вироби з дерева" Ви також можете скористатися наступними послугами: <strong><font color=#77BC1F>1) Врізка кухонної мийки під стільницю. 2) Кромкування ДСП: </font></strong> Ви можете обрати декор кромки із представленого в магазинах широкого вибору кольорів. Перегляньте асортимент кромок на нашому сайті за посиланням <ins><strong><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%9A%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BA%D0%B8.aa135456-ba88-4529-a4a8-d6c8520a3484" target="_blank" style="color:#61AE10; text-decoration:none"> Кромки</a></strong></ins>. Кромкований та порізаний товар поверненню не підлягає. Послуги доступні <strong>щодня з 7:30 до 22:00 </strong> у всіх магазинах Леруа Мерлен. <i>Маєте додаткові запитання стосовно порізки чи кромкування? Отримайте детальну консультацію за телефоном 0 800 300 500</i>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком можуть юридичні особи. Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою. Співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку. Якщо Ви користуєтеся послугою безготівкового розрахунку у нашому магазині вперше, Вам також необхідно обов’язково надати копію свідоцтва про реєстрацію, або витяг платника ПДВ. Далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 днів. Після того, як Ви здійснили оплату і отримали довіреність, можете забрати товар у пункті видачі. Послуга надається у секторі кас та доступна з 07:30 до 22:00.

Більше послуг

Фанера - універсальний плитний матеріал, що виготовляється зі шпону натурального дерева. Має кілька видів з урахуванням особливостей сировини і технології виробництва. Для нього використовується шпон листяних і хвойних порід дерев товщиною до 3,5 мм і відносною вологістю в межах 6-12%.

Застосування і види фанери

Залежно від фізичних та експлуатаційних характеристик фанера застосовується для наступних цілей:
- як будівельний матеріал для оздоблення стін, стель та підлоги; - для виготовлення несучих каркасів меблів і готових наборів; - при виробництві міцної тари.

Матеріал класифікується за наступними властивостями:

1) Порода використаної деревини - існує листяна і хвойна фанера, для кожної продукції розроблений свій державний стандарт. Якщо застосовуються різні сорти з метою зниження вартості, то назва дається з урахуванням зовнішнього шпону.
2) Тип клею і рідини для просочення - для склеювання можуть застосовуватися склади на основі фенолформальдегідної смоли (ФСФ) або карбамідного клею (ФК). Особливо міцні сорти склеюються бакелітовими смолами, а для натуральної фанери використовується казеїновий або білковий клей.
3) Спосіб обробки зовнішніх поверхонь - вони можуть шліфуватися з двох або одного боку, а також покриватися ламінованим листами.
Для виробництва спеціальних матеріалів застосовуються комбіновані клеючі суміші і додаткові засоби для просочення.

Cорти фанери

Класифікація робиться в залежності від характеристик зовнішнього листа. Технічні вимоги прописані в державних стандартах. Нормативні документи визначають допустимі дефекти та їх кількість, значення фізичної міцності, розміри листів та поля допустимих відхилень. На основі цих параметрів виділяють такі сорти:
1.Елітний сорт E - має найвищу якість і вартість, на поверхні не допускаються видимі дефекти. Сучки тільки живі, кількість не більше трьох штук на квадратний метр. Для листяних шпон може спостерігатися незначна зміна в структурі волокон.
2. Перший сорт - допускаються випадання сучків і отвори від них, сліди неправильного біологічного розвитку деревини. Можливі ремонтні вставки для усунення проблемних ділянок, незначні крайові дефекти, нерівномірність кольору по лицьовій поверхні.
3. Другий сорт - можуть бути червоточини, замкнуті тріщини і смоляні кишені. Видно нахлест шпону на зовнішньому шарі, просочування клею, присутні незначні вм'ятини і подряпини. Такі листи використовуються для облаштування чорнових підлог і стель, також як основа для оздоблення стін фінішними декоративними покриттями.
4. Третій сорт - має допуски за величиною і розміщенням тріщин, збільшено кількість і діаметр сучків.
5. Четвертий сорт - зняті всі обмеження, цей матеріал рекомендується застосовувати в якості сировини для виготовлення тари або невідповідальних каркасів дешевих меблів.
Додатково стандарти регламентують міцність і щільність, вологостійкість і екологічність матеріалу.

Пропозиції компанії

У каталозі інтернет-магазину Leroy Merlin представлена вологостійка (ФКМ) і звичайна (ФК) листова фанера. Вона нарізається на спеціальному верстаті, тому є можливість купити листи необхідного розміру і товщини. Шліфування може бути одно- або двостороннім. Для зручності вартість вказана в гривнях за одиницю і за квадратний метр. Матеріал можна використовувати як заготовку для виготовлення будь-яких виробів.
Доставка товару здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У Києві та Одесі можна забрати покупку самовивозом з магазинів Леруа Мерлен.
Читати повністю