/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Електричні рубанки

Електричний рубанок - незамінний інструмент як для професійних, так і для побутових потреб. Він застосовується для швидкої і якісної обробки деревини, вирівнювання поверхні, додання матеріалу потрібної форми і розмірів. Великий асортимент електрорубанків представлений в магазинах Leroy Merlin.

Основні характеристики електрорубанків

Застосування всіх видів електричних рубанків практично ідентично. Втім, існують специфічні характеристики, які дозволяють визначити ряд можливостей кожної з представлених виробником моделей. Ось їх перелік:

 • Потужність - чим вона вища, тим більш щільну деревину може обробити інструмент. Також за допомогою потужних агрегатів можна з легкістю знімати великі шари матеріалу і надавати брусків певну форму.
 • Ширина стругання - вибір залежить від типу робіт. Якщо передбачається робота з широкими матеріалами, варто віддавати перевагу приладам з шириною стругання 200-300 мм. Якщо ж мова про ювелірної роботи - близько 60 мм.
 • Глибина стругання - в залежності від моделі та породи дерева може становити 4-18 мм.
 • Швидкість обертання барабана - чим вище, тим швидше можна домогтися необхідного результату.
 • Матеріал ножів - сталь найбільш довговічна, однак вимагає частого заточування, на відміну від ножів з твердосплавних матеріалів.
 • Тип харчування - акумуляторні, як правило, важать більше, зате не забезпечують автономну роботу, на відміну від мережевих.

Дані показники є визначальними у виборі моделі. Крім того, слід враховувати вагу інструменту і кількість рукояток. Оптимальний вибір - дві прогумовані ручки. Вони не ковзають в долонях і забезпечують просте управління електроінструментом.

На що ще звернути увагу при виборі електрорубанка?

Крім основних характеристик, при виборі моделі електроінструменту слід враховувати перелік додаткових функцій. Серед них:

 • можливість регулювати швидкість і глибину стругання - гарантує мультизадачність інструменту;
 • блок кнопки пуску - оберігає від включення приладу з необережності;
 • захист від перевантаження в мережі - гарантує безперебійну роботу під час перепадів напруги;
 • наявність комбінованої направляючої, яка забезпечує можливість паралельної різки або стругання під кутом;
 • наявність додаткових патрубків.

Вагомою перевагою при виборі може стати також наявність мішка пилозбірника, що дозволяє акуратно збирати тирсу, а також перехідник для пилососа.

Купити електрорубанок в Україні можна в мережі оффлайн-магазинів Леруа Мерлен або в нашому інтернет-магазині. Гарантована швидка доставка по всій Україні. Крім того, в таких великих містах, як Київ і Одеса, присутня можливість самовивозу товару. Якщо вам потрібен дійсно якісний електроінструмент для обробки поверхні деревини, звертайтеся в Леруа Мерлен. Ми працюємо тільки з перевіреними брендами і впевнені в якості товару.

Читати повністю