/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Електролобзики

Коли потрібно випиляти заготовку з дерева, найкраще застосувати електричний лобзик. Переваги цього інструменту перед іншими аналогами очевидні: висока продуктивність, можливість робити заготівлі різної форми та розмірів, зручне використання. Окрім дерев'яних матеріалів лобзиком можна пиляти кераміку, пластик, метал.

Принцип дії електролобзика

Є кілька різновидів даного інструменту, але вони мають схожий принцип дії:

  • Після підключення до мережі та увімкнення пристрою пилка починає здійснювати зворотно-поступальні рухи.
  • Робиться розпил за спеціальною розміткою на поверхні заготовки.
  • Просуваючись вперед, виходить пропил, що має ширину 1 мм.

Така дія та отриманий результат мають схожі риси з процесом пиляння ручною пилкою. Але різниця полягає в мінімальних витрачених зусиллях, точності розрізу, швидкості та ефективності виконаної роботи.

Електролобзики: конструкція та особливості

У корпус електролобзика вбудовуються редуктор та електродвигун, закріплюється пилка, яка відповідатиме за розпил та розрізи на використовуваному матеріалі.

Різні моделі інструмента мають свої характеристики та властивості. Але основними є такі параметри:

  • Потужність. Вона впливає на можливість розпиляти товстий та міцний матеріал. Від потужності залежить швидкість роботи.
  • Тип підключення. Зручними є електричні моделі, але також у продажу є пристрої від акумулятора.
  • Глибина різання. Цей показник повністю залежить від типу матеріалу, який потрібно різати. Чим твердіша основа дерева або сталі, тим меншою буде глибина розрізу.

Щоб розпиляти той чи інший матеріал, потрібно застосувати відповідний тип пилки. Вони виготовляються зі сталі та мають певні якості надійності. Відмінність може полягати в довжині полотна, конструкції та кроці зубів. Для дерева слід підбирати пилку з кроком до 4 мм та довжиною 120 мм, для металу – крок 1.5 мм та довжина 50 мм.

Додаткові функції лобзика

Корисний функціонал допомагає у різних видах робіт. Використання маятникового ходу буде корисним під час проведення розпилу. У цьому випадку застосування такої технології допоможе збільшити термін експлуатації пристрою та полотна. Буде задіяний зворотний хід, який відводить пилку від матеріалу, що розпилюється.

Електронний регулятор допоможе в налаштуванні оборотності електродвигуна. Він регулює швидкість розпилювання. Коли буде задіяно певний режим, показники швидкості залишаться незмінними під час усієї роботи. Є моделі зі здатністю ручного регулювання обертання двигуна.

Також можуть бути такі додаткові функції, як розпилювання під різними кутами, підсвічування робочої зони. Часто застосовуються м'які накладки на ручках для зручності утримування інструменту в руках.

Ціни на електролобзики можуть бути різними. На вартість впливає продуктивність пристрою, додатковий функціонал та стабільність у роботі, а також бренд. Вигідно купити електролобзик в Україні можна в інтернет-магазині Леруа Мерлен. У каталозі представлений широкий вибір інструментів у різних цінових сегментах. Замовити будь-який товар можна з доставкою по всій країні.

Читати повністю

Відео:
Питання, які часто задають
Які бувають електролобзики?
Як і будь-який інструмент, електролобзики діляться на професійні та побутові. Перші відрізняються більшою потужністю та функціональністю. З їх допомогою можна зробити пропили у деревині глибиною до 135 мм, а в металі – до 10 мм. Побутові моделі менш потужні і призначені для роботи з деревом товщиною до 70 мм і металом - до 4 мм. Але до переваг останніх відноситься менша вартість, тому якщо збираєтеся використовувати цей інструмент тільки в домашніх цілях, немає сенсу переплачувати.
Якої фірми купити електролобзик?

Від вибору надійного бренду залежить тривалість роботи інструменту. Перелік фірм-виробників лобзиків:

Bosch;

Makita;

Metabo;

DeWalt;

Stanley;

Dexter.

Ці бренди зарекомендували себе як надійні виробники електроінструменту. Серед їхньої продукції є лінійки, призначені як для домашнього, так і для професійного використання.
Де можна придбати електролобзик?
В інтернет-магазині Leroy Merlin кожен знайде те, що шукає. Асортимент постійно оновлюється актуальними моделями, а велика різноманітність брендів дозволить підібрати варіант потрібної цінової категорії з необхідними характеристиками. Наші менеджери відмінно розбираються в товарі і допоможуть підібрати модель як для досвідченого столяра, так і тільки для майстра-початківця. А адекватна ціна та доставка по всій країні дають змогу зробити вигідну покупку з максимальним комфортом.