/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Дверцята ревізійні

Ревізійні дверцята - це нескладні пристрої, призначені для приховування та обслуговування інженерних комунікацій. Ревізійний люк може використовуватися всередині приміщення та на вулиці. Пристрій забезпечує вільний доступ до лічильників, вентилів, кранів та інших важливих елементів.

Купити ревізійний люк для будинку чи квартири можна, вибравши його в каталозі магазину Leroy Merlin. Тут ви знайдете великий асортимент подібних виробів, які можуть монтуватись у підлогу, стіни, стелю, а також використовуватись у вуличних умовах.

Як вибрати ревізійні дверцята?

Перед покупкою варто визначитися із типом конструкції. Вона може бути розпашною, зсувною, відкидною. Перший вид найпростіший і найдоступніший за ціною. Але його головний недолік - відкрита стулка займає дуже багато місця, що ускладнює його використання у вузьких місцях.

Зсувний варіант передбачає висування дверцят фронтально та її зрушення убік. Це дозволяє встановити люк за унітазом, раковиною. Але така конструкція складніша, а значить, більш схильна до поломки і коштує дорожче.

Відкидний варіант найзручніший у використанні - дверцята просто знімаються. Існують також моделі, в яких для зняття використовується вакуумна присоска.

Сучасні ревізійні дверцята можуть бути:

  • настінними;
  • підлоговими;
  • стельовими;
  • кутовими.

Перший тип найпопулярніший і використовується для приховування труб, лічильників, розведення. Підлогові моделі мають підвищену міцність, легко витримують вагу людини.Стельові пристрої найчастіше використовуються для того, щоб прикрити вентиляційне обладнання, електричне розведення. Кутові дверцята виконують ту ж функцію, що і настінні, але встановлюються в кутку.

Стандартні розміри люка ревізійного варіюються в межах від 15×15 см до 160×120 см. Форма зазвичай квадратна або прямокутна. При виборі важливо враховувати максимальне навантаження на виріб, що вказується у кілограмах.

У більшості випадків використовуються люки з одними дверцятами, але в Леруа Мерлен можна знайти і дводверні моделі. Вони дозволяють приховати велике обладнання, наприклад, бойлер.

Як матеріал для виробництва каркаса використовується метал. Зазвичай це алюміній (для настінних моделей) чи сталь (для підлогових). Виріб покривається полімерно-порошковим покриттям, що захищає його від корозії.

Самі дверцята можуть бути виготовлені з пластику, металу, вологостійкого гіпсоволокна. Останній тип допускає облицювання плиткою чи мозаїкою зовні. Пластик вважається бюджетним варіантом, що відмінно підходить для вологих умов. Метал має міцність, захищений від корозії, може фарбуватися в необхідний колір або обклеюватися шпалерами.

Купівля ревізійного люка в Україні

Купити ревізійні дверцята за найкращою ціною можна в інтернет-магазині Леруа Мерлен. В асортименті є величезний вибір товарів, які будуть доставлені у вказаний регіон країни за допомогою транспортних компаній. Доставка займає трохи більше 3 робочих днів. У Києві та Одесі представлені офлайн-магазини мережі. Тому мешканцям цих міст доступний величезний перелік товарів, які можна купити та забрати самостійно.

Читати повністю