/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Душові двері

Послуги монтажу

Послуги монтажу

Надання послуги монтажу призупинено. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. <b>Звертаємо Вашу увагу, що, згідно законодавства України, гарантію на кондиціонери та лічильники води буде втрачено, якщо інсталяцію проводила несертифікована організація!</b>

Клуб Леруа Мерлен

Клуб Леруа Мерлен

<hr>Видача нових клієнтських карток бонусної програми лояльності "Клуб Леруа Мерлен" не відбувається. Знижка по діючим карткам "Клуб Леруа Мерлен" в даний час не надається. Накопичені бонуси збережені, але тимчасово недоступні до використання. Перепрошуємо за незручності і дякуємо за розуміння.<hr> <b>"Клуб Леруа Мерлен" - це бонусна програма лояльності для постійних клієнтів.</b> Переваги для учасників "Клубу Леруа Мерлен": 1. Можливість обміняти бонуси на доставку. 2. Повернення товару протягом 365 днів без чеку. 3. +2 роки гарантії на товари власних торгових марок. 4. Послуги установки і оренди техніки, послуги маніпулятора. 5. Знижка 10% на все меню в кафе наших магазинів.<hr> <b>Як стати учасником "Клубу Леруа Мерлен"?</b> 1. Заповнити <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://drive.google.com/file/d/1bbT9_xGZDmE57FiLpDT-513YmW1MRnIN/view" target="_blank">анкету</a>. 2. Обміняти анкету на картку в <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/Magazyny.5a315aec-25bf-4986-8676-75a18b8943da" target="_blank">нашому магазині</a>.<hr> <b>Як збирати бонуси на карту "Клубу Леруа Мерлен"?</b> 1. Пред'явіть картку при покупці на касі. 2. Отримуйте 3% від суми покупки. 3. Бонуси доступні для використання з кожного наступного дня після покупки протягом року.<hr> <b>Як обміняти бонуси?</b> 1) Учасники "Клубу Леруа Мерлен" можуть використовувати бонуси для оплати послуги доставки товару. З бонусного рахунку списується кількість бонусів, яка відповідає вартості за послугу доставки товару в еквіваленті <b>1 бонус = 1 грн</b>. Наприклад, якщо вартість послуги доставки товару 50 грн, то з рахунку учасника клубу буде списано 50 бонусів. Послуга доставки товару оплачується бонусами в повному обсязі (часткова оплата бонусами за послугу не передбачена). 2) При наявності на бонусному рахунку <b>600 бонусів</b> можливе продовження на <b>2 роки гарантії</b> на товари <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/e/i/VLASNI_TORGOVI_MARKY.c537166a-a306-4a95-b315-4f6983904000" target="_blank">власних торгових марок</a> Леруа Мерлен. 3) Можливий обмін бонусів з карти "Клуб Леруа Мерлен" на сертифікати, які діють в сервісі Кабанчик. 50 бонусів = сертифікат 50 грн 100 бонусів = сертифікат 100 грн 200 бонусів = сертифікат 200 грн 500 бонусів = сертифікат 500 грн 1000 бонусів = сертифікат 1000 грн 4) Є можливість обміну бонусів з карти "Клуб Леруа Мерлен" на сертифікати, які діють на послуги оренди техніки компанії NovaRent. 50 бонусів = сертифікат 50 грн 100 бонусів = сертифікат 100 грн 200 бонусів = сертифікат 200 грн 500 бонусів = сертифікат 500 грн 1000 бонусів = сертифікат 1000 грн Сума вартості послуги може перевищувати номінал подарункового сертифікату, в такому випадку учасник доплачує різницю власними коштами. Якщо вартість послуги менше номінальної вартості подарункового сертифікату - різниця вартості не компенсується.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазині Леруа Мерлен Україна за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг
Душові кабіни користуються все більшим попитом, потроху витісняючи ванни з п'єдесталу найпопулярнішої сантехніки для водних процедур. Вони випускаються в різних варіантах (кутові, прямокутні, з піддоном і без та ін.). При цьому невід'ємною частиною боксу є двері в душову. На жаль, по ряду причин двері душові можуть виходити з ладу, що потребують і заміни на сумісний з конструкцією кабіни елемент. При цьому важливо підібрати виріб, сумісний не тільки за формою, але також за матеріалом і забарвленням.

Конструктивні особливості дверей для душу

За конструкцією дверцята для душової кабіни можна розділити на три типи:
 • розсувні;
 • розпашні;
 • розкладні.
Розсувні або роликові двері в душ - ідеальний варіант для економії простору. Такі вироби розкриваються за принципом купе. Найчастіше в кабіну встановлюються дві розсувні дверцяти, але зустрічаються варіанти і з однороликового моделлю. Колісний механізм розташовується всередині боксу, дозволяючи дверцятах від'їжджати убік, нашаровуючись на скла для душа (стіни кабінки).
Розпашні двері в душову кабіну - класика, перевірена роками, яка відрізняється простотою і надійністю конструкції. Мінусом душовою двері такого типу буде необхідність вільного простору для її розкриття.
Дверцята розкладного типу виготовлені у вигляді гармошки з різною кількістю секцій і розскладних сегментів. Чим їх більше, тим компактнішими будуть двері в закритому стані. Правда, велика кількість поворотних механізмів збільшує вартість виробу.

Різновиди матеріалів для дверей в душ

Ціна на дверцята залежить не тільки від їх конструктивних особливостей, а й від використовуваного матеріалу. Найчастіше вони виготовляються з:
 • скла;
 • полістиролу;
 • пластика;
 • оргскла (ПММА);
 • триплекса.
Скляні двері є найбільш поширеним варіантом, відрізняючись забарвленням (прозорі, матові, з смугами) і ступенем гарту. Також великою популярністю користуються вироби з оргскла (ПММА), які характеризуються безпекою, тривалим терміном служби і доступною вартістю. Що стосується триплекса, він вважається найбільш дорогою сировиною, при цьому дверцята з нього практично неможливо пошкодити.

Критерії вибору двері в душову кабіну

Щоб зробити правильний вибір, звертайте увагу на такі показники:
 • матеріал;
 • товщина скла;
 • особливості конструкції;
 • якість профілю;
 • бренд;
 • вартість.
Не варто віддавати перевагу самим бюджетним варіантам з матеріалом сумнівної якості і кволим механізмом. Як правило, такі вироби швидко розхитуються, утворюючи щілини, і вимагають заміни після декількох місяців.

Переваги покупки в Leroy Merlin

У магазині Леруа Мерлен ви зможете знайти високоякісні душові двері із скла від надійних виробників. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів за конкурентною ціною. Доставка замовленого товару здійснюється транспортною компанією в будь-який регіон України. Також можливий самовивіз зі стаціонарних магазинів в Києві і Одесі. Вибрати відповідний товар ви можете, скориставшись зручною системою фільтрів на сайті або зв'язавшись з нашим онлайн-консультантом. Чекаємо ваших замовлень!
Читати повністю