/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Духові шафи

Наші поради

Перейти у розділ
Комфорт та ергономічність кухні

Комфорт та ергономічність кухні

Системи плавного закривання зменшують шум та зберігають ящики від пошкоджень.

ЯК РОЗТАШУВАТИ КУХОННІ МЕБЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

ЯК РОЗТАШУВАТИ КУХОННІ МЕБЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

- однорядна кухня; - паралельна кухня; - L-подібна кухня; - U-подібна кухня; - півострівна кухня; - острівна кухня.

Більше порад
Кредит

Кредит

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Сучасна духова шафа стала окремою кухонною технікою, робота якої не залежить від інших пристроїв. Сучасні моделі - це вже не частина плити, а самостійна техніка, яку можна розташувати в будь-якому місці, а не лише під варильною поверхнею.

Вартість духових шаф безпосередньо залежить від різних факторів:

  • клас енергоспоживання;
  • джерело енергії;
  • внутрішній обсяг та загальна потужність;
  • виробник;
  • основні та додаткові функції тощо.

Гідний вибір кухонної техніки цього типу представлений в інтернет-магазині Leroy Merlin. Тут ви знайдете як стандартні пристрої, так і вузькі моделі для тих, хто хоче заощадити місце на кухні.

Що потрібно знати про духові шафи?

Тим, хто хоче встановити в будинку таку техніку, слід навчитися правильно вибирати її. Найбільш популярними варіантами вважаються електричні духові шафи, що мають масу переваг:

  • точне встановлення температури (з точністю до градуса);
  • продукти горіння не попадають на їжу, як це відбувається у разі використання газової духовки;
  • нагрівальні елементи розташовуються з різних боків, тому продукти нагріваються рівномірно.

Що ж до класу енергоспоживання, він позначається літерами A++...G. Клас G вимагає найбільше енергії, а A++ найменше. Від класу енергоспоживання залежить швидкість нагріву.

Внутрішній об'єм може бути від 40 до 60 і більше літрів. Як правило, маленькі моделі коштують дорожче, тому що їх випускає лише обмежена кількість виробників.

Потужність кухонної техніки може сягати 3 кВт, що слід враховувати при купівлі та установці.

Щодо виробника, то увагу слід приділяти тільки перевіреним брендам: Beko, Gorenje, Whirpool, Electrolux, Ventolux. Ці компанії пропонують велику кількість моделей, різні кольори виробів, всіляко покращують свою продукцію.

Серед головних можливостей обладнання гриль, конвекція, подвійна конвекція, веретено. Для апетитної скоринки використовується обдування за допомогою спеціального вентилятора. Веретено дозволяє обсмажувати великі шматки м'яса чи птиці рівномірно.

При виборі потрібно враховувати й способи очищення, оскільки цю процедуру ніхто не любить. Якщо є готовність проводити чищення після кожного використання, то можна придбати традиційну духову шафу. Моделі середнього та преміум-класу використовують спеціальне внутрішнє покриття, яке легше очищати.

Наприклад, у пристроях з каталітичним методом стінки покриті каталізатором, що сприяє очищенню. Але таке покриття з часом стоншується і його потрібно міняти. Піролітичний метод має на увазі нагрівання порожньої духовки до 500 градусів і згоряння залишків жиру, які після охолодження легко забираються. Ціна духових шаф з піролітичним способом очищення помітно вища.

Покупка духової шафи в Україні

Купити духовку в Україні завжди можна в Леруа Мерлен: доставка здійснюється в будь-який регіон і займає мінімум часу. Мешканці Києва та Одеси можуть відвідати магазини у своєму місті, щоб самостійно вибрати товари.

Читати повністю