/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Дюбелі

Дюбеля
Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Наш інтернет-магазин пропонує гідний вибір кріплень, здатних допомогти на різних стадіях ремонту або будівництва. Один з таких кріплень - дюбель для гіпсокартону або іншого матеріалу.

Велика розмаїтість фірм-виробників і найменувань продукції в Leroy Merlin здатне поставити в глухий кут навіть фахівця в сфері будівництва.

Як вибрати дюбель?

Всі труднощі з вибором усуваються, якщо знати відповіді всього на три питання:

 • що потрібно прикріпити;
 • до чого виконується кріплення;
 • що в пріоритеті - швидкий монтаж або максимальна міцність.

Кожен з питань вимагає більш докладного роз'яснення.

Виходячи з матеріалу кріплення, вибирається відповідний кріпильний елемент. Потрібно враховувати вагу самого матеріалу і естетичну складову після кріплення. Не зайвим буде звернути увагу на те, чим буде притискатися виріб для кріплення: самим дюбелем або розпірним елементом.

Вкрай важливо враховувати і матеріал основи. Дюбель утримується всередині стіни силою тертя і расклинивания саморезом, цвяхом або шурупом. Деякі з пористих матеріалів стін здатні руйнуватися після використання дюбеля, і таке кріплення буде дуже небезпечним.

Всього існує 4 типи основи:

 • повнотіле (цегла, бетон);
 • пустотіле (щілинний цегла, керамзитобетонні блоки);
 • пористе повнотіле (газобетон);
 • гіпсокартон.

Швидкий монтаж можливий при використанні так званого дюбеля-цвяха. Для кріплення використовують звичайний молоток, і такий спосіб займає в два рази менше часу.

Основні групи дюбелів

Розрізняють такі групи, які вибираються в залежності від основи:

 • розпірні - для повнотілих матеріалів;
 • дюбель-метелик - для кріплення гіпсокартону до цегляної стіни;
 • універсальні розпірні - в отворі розкривається на зразок крил метелика, а в полнотелой стіні діє як розпірний кріплення;
 • багатосторонні - для кріплення легких за вагою конструкцій до повнотілою і порожнистою стін;
 • тарілчасті - для монтажу теплоізоляції;
 • тарілчасті телескопічні - для монтажу м'якої покрівлі (кріплення не проколюють гідроізоляцію);
 • для кріплення до гіпсокартону;
 • для пінобетону - знижують навантаження на крихкий матеріал;
 • пружинні - для монтажу елементів з пустотами.

Кожен з цих типів кріплень широко представлений на сайті магазина Леруа Мерлен. Інтернет-магазин пропонує тільки кращу продукцію від вітчизняних і зарубіжних брендів.

Купівля дюбелів в Україні за найкращою ціною

Ремонт або будівництво нерідко лякає власників об'єкта, адже на це йдуть чималі гроші. Але завжди можна заощадити, якщо знати, де купувати будматеріали, елементи оздоблення та ін.

Купити дюбеля за найкращою ціною завжди можна в інтернет-магазині Leroy Merlin. Жителі Києва і Одеси можуть відвідати магазини в своєму місті, а жителям інших регіонів усі товари будуть доставлені за допомогою транспортних служб.

Всі будівельні матеріали з каталогу відрізняються високою якістю, адже це продукція кращих сучасних брендів. При дотриманні правил експлуатації можна провести ремонт в стислі терміни і тривалий час не повертатися до цього питання.

Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Для чого використовують дюбеля?
Цей кріпильний елемент застосовується для монтажу і з'єднання між собою матеріалів з різними основами, а також для зведення будівельних і теплоізоляційних конструкцій. Його задіюють в роботі з щільними матеріалами: бетоном, цеглою, каменем. Дюбель також називають втулкою або гільзою, що дуже точно відображає особливості конструкції. Прототипом став звичайний чопик з дерева, який вставляли в стіну, перед тим як вбити в неї цвях.
2. Як користуватися дюбелями?
Кріплення дуже прості в роботі. Потрібно намітити молотком отвір і за допомогою перфоратора просвердлити на поверхні поглиблення потрібного діаметру, в яке буде встановлена ​​пластмасова частина дюбеля. Потім слід молотком поглибити елемент в стіну і вкрутити сам шуруп. Можна автоматизувати процес і озброїтися пістолетом для будівельно-монтажних робіт, який значно спрощує процес.
3. Як підібрати дюбель для саморізів?
Для надійного кріплення саморіз потрібно вибирати з високою точністю. У розрахунок беруться довжина і товщина двох елементів. Якщо шуруп буде більшого діаметру, ніж потрібно, дюбель просто зламається. Якщо меншого - за рахунок розкрилися розпірок кріплення буде ненадійним. Того ж варто очікувати і при меншій довжині саморізу. Крім розмірів, слід звертати увагу і на щільність матеріалів.