/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Декоративне каміння та покриття

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазині Леруа Мерлен Україна за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Більше послуг
Декоративний камінь - незамінний матеріал для ландшафтного дизайну. Він довговічний, тривалий час зберігає свій первісний вигляд, незалежно від оточуючих умов. При правильному виборі ландшафтний камінь в поєднанні зі штучною травою та іншими елементами дозволяє створити в саду, на клумбі або у дворі унікальну композицію.

Що враховувати при виборі?

Штучний матеріал - це не просто подрібнене до невеликих розмірів каміння. У сучасному дизайні використовуються різні види порід, роль грає форма і навіть колір. Причому колір часто буває самим немислимим: синім, зеленим, червоним і т. Д. Такі рішення для саду або для клумби кардинально їх перетворюють.
Є кілька порад щодо вибору:
  • Для ландшафту в класичному стилі підходить білий садовий камінь. Він здатний зробити світліше досить тінисті ділянки.
  • Декоративне покриття з гнейсу (кам'яної кори) відмінної виглядає в саду.
  • Для пейзажу в середземноморських тонах використовується пісочна гамма кольорів.
  • Дрібна галька або щебінь краще поєднується з квітами, а великі кругляки - з кущами або деревами.
  • Чим яскравіше колір рослин, тим стриманіше повинна бути колірна гамма оточення.
Декоративне каміння, пісок, штучна трава широко представлені в інтернет-магазині Leroy Merlin.

Щебінь, галька та камінь в ландшафтному дизайні

Декоративні подрібнені породи отримали широку популярність. З їх допомогою формується відсипання доріжок, пристовбурні круги навколо дерев, газонний простір. Крім того, щебінь і галька затримують вологу в ґрунті, що йде на користь рослинам. У поєднанні з підкладкою з геотекстилю можна забути про недостатнє зволоження грунту, про бур'яни та гризунів. Більший щебінь дозволяє сформувати гірський пейзаж.
Якщо потрібно виділити певні рослини на загальному тлі, то їх оточують досить великою за розміром галькою. Це справить враження живої скульптури. Щебінь і галька відмінно виглядають і в штучних водоймах на території. Їх укладають на дно або обрамляють берегову лінію.
Декоративний камінь – це камені 50-100 мм. Вони відмінно поєднуються з хвойними рослинами, водоймами, клумбами. Великі екземпляри можна укладати навіть самостійно: вони будуть чудовою прикрасою газону.
Практично будь-який камінь може стати чудовою прикрасою саду, клумби або двору. Головне, дотримуватися колірної гамми. На щастя, в продажу є оригінальні та незвичайні забарвлення. Але при виборі таких варіантів потрібно бути обережним, щоб колірна гамма була не надто різноманітною. Іноді це може виглядати досить стильно.

Де купити декоративний камінь в Україні?

Жителі будь-якого міста України зможуть вигідно купити гальку, кругляк, щебінь, різнокольоровий пісок, штучні покриття, відвідавши інтернет-магазин Леруа Мерлен. Тут представлений величезний вибір варіантів, можна отримати консультації від фахівців про вибір матеріалів для ландшафтного дизайну. Жителі Києва і Одеси завжди можуть забрати товари самостійно на складі, а для мешканців інших регіонів працюють транспортні служби. Протягом декількох днів матеріали будуть доставлені.
Читати повністю