Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

ДСП, ДВП, Кромка

Різка дерева та скла

Різка дерева та скла

У відділі «Вироби з дерева» Ви маєте  можливість порізати <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/u/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%BD%D1%96_%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8.c2a7b056-d8e2-454d-8894-8db572109c1f" target="_blank"; text-decoration:none">дерево</a></ins>, <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%A1%D0%BA%D0%BB%D0%BE.f0c39162-e7e2-4dc9-8981-9d9f29b31cc2" target="_blank"; text-decoration:none">скло</a></ins> (звичайне та з візерунками), <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D1%96_%D0%9F%D0%92%D0%A5.e23a8813-5dd3-428d-8d38-d970603496f8" target="_blank"; text-decoration:none">ПВХ</a></ins> та зробити тюнінг <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96_%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96.055d5eef-8cae-4499-b7f6-0017c80812c6" target="_blank"; text-decoration:none">дверей</a></ins> у відповідності до Ваших замірів.  Усі роботи виконуються з високою точністю на сучасному обладнанні. Порізка дерева здійснюється під кутом 90 градусів. Щоб скористатися послугою, необхідно оплатити обраний матеріал на касі та звернутися до спеціаліста відділу порізки. З ним Ви зможете обговорити строки виконання замовлення та інші деталі.   В залежності від матеріалу та обсягу роботи, виконання замовлення може тривати від одного до кількох днів. Готовий матеріал Ви можете забрати у відділі «Вироби з дерева». Зверніть увагу, що порізці підлягає тільки той товар, що був придбаний у Леруа Мерлен.   До 10 порізів одного артикулу послуга безкоштовна. Вартість кожного наступного порізу, починаючи з 11-го, складає 3 грн. У відділі "Вироби з дерева" Ви також можете скористатися наступними послугами: <strong><font color=#77BC1F>1) Врізка кухонної мийки під стільницю. 2) Кромкування ДСП: </font></strong> Ви можете обрати декор кромки із представленого в магазинах широкого вибору кольорів. Перегляньте асортимент кромок на нашому сайті за посиланням <ins><strong><a href="/f/Stvorennia_dekoratyvnykh_mebliv.365ee537-67f1-4a5b-b2e5-fc1c4616b763" target="_blank" style="color:#61AE10; text-decoration:none"> Кромки</a></strong></ins>. Кромкований та порізаний товар поверненню не підлягає. Послуги доступні <strong>щодня з 7:30 до 22:00 </strong> у всіх магазинах Леруа Мерлен. <i>Маєте додаткові запитання стосовно порізки чи кромкування? Отримайте детальну консультацію за телефоном 0 800 300 500</i>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком можуть юридичні особи. Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою. Співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку. Якщо Ви користуєтеся послугою безготівкового розрахунку у нашому магазині вперше, Вам також необхідно обов’язково надати копію свідоцтва про реєстрацію, або витяг платника ПДВ. Далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 днів. Після того, як Ви здійснили оплату і отримали довіреність, можете забрати товар у пункті видачі. Послуга надається у секторі кас та доступна з 07:30 до 22:00.

Більше послуг
ДСП (деревностружкова плита) - матеріал, в процесі виробництва якого використовуються заздалегідь висушені стружки і спеціальні речовини для їх скріплення. Як і при створенні ДВП, як скріплюючі речовин виступають синтетичні смоли. Залежно від типу матеріалу товщина листа коливається в діапазоні від 10 до 40 мм.
Формальдегідні матеріали забезпечують дошкам ДСП особливу міцність і довговічність завдяки усуненню внутрішніх пустот. Плити активно застосовуються при проведенні ремонтних робіт для підлоги, стін, а також при виготовленні меблів.

Особливості та види листів ДСП

При виборі дерев’яного будівельного матеріалу необхідно звернути увагу на:
  • метод пресування;
  • конструктивні характеристики;
  • розміри частинок стружки;
  • застосовується облицювання;
  • наявність шліфування;
  • щільність матеріалу.
Для тих чи інших цілей вибирають методи видавлювання або плоского пресування. За конструктивним характеристикам розрізняють одношарові, тришарові і багатошарові моделі.
Купуючи плити, також потрібно враховувати розмір стружки. У плитах однослойного типу розміри стружки і синтетичних смол приблизно однакові по всій товщині. У багатошарових листах верхні і нижні шари виготовляються з використанням більш дрібних стружок, тоді як всередині застосовуються більші частки. Подібна особливість надає максимальну міцність панелям, що дозволяє задіяти їх не тільки для вистилання на підлогу, але і для виробництва меблів.
Варто звернути увагу на наявність шліфування. Плити можуть бути як необробленими (їх доведеться вручну шліфувати і ламінувати в кінці робіт), так і відшліфованими на заводі.

Сорти плит ДСП

В залежності від якості поверхні дощок, розрізняють кілька класів продукції:
  • перший;
  • другий;
  • третій.
Перший сорт має гладку оброблену поверхню, тому його не потрібно обробляти (в кінці їх можна зробити ламінованим). Відсутні відколи на краях, подряпини і механічні дефекти.
Дошки другого класу відрізняються наявністю невеликих сколів, подряпин, а їх вартість набагато нижче. Можуть використовуватися як при проведенні будівельних робіт, так і при виробництві предметів меблів.
Третій сорт - низькоякісна продукція. По краях присутні відшарування, істотні сколи та тріщини. Актуальними для місць, які не буде видно після закінчення робіт, наприклад, при зведенні внутрішньостінних перегородок.

Плити ДСП в Leroy Merlin

В інтернет-магазині Леруа Мерлен ви зможете купити підходящі листи ДСП. Пошук товару простіше здійснювати, використовуючи фільтри категорії. Якщо необхідні рекомендації щодо вибору, оплаті або доставці, звертайтеся до наших консультантів. Ціна за товари даної категорії вказується в грн / м. Враховуйте параметри ширини і глибини плит.
У Києві та Одесі буде просто самостійно забрати замовлення в одному з наших супермаркетів або оформити послугу адресному відправки. По всій решті території України діє доставка за допомогою Нової Пошти.
Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Який розмір плити ДСП?
Цей матеріал застосовується як для великого будівництва та оздоблювальних робіт, так і для виготовлення меблів. Залежно від цього варто підбирати габарити плит. Саме тому на ринку виробниками представлений такий великий асортимент розмірів. Самим ходовим і поширеним вважається лист 0,4 на 22 мм.
2. Як укласти ДСП плити?
Їх укладають на лаги, дощату підлогу або бетонну основу. Починають укладання з кутка кімнати, уважно стежачи за тим, щоб між листом і стіною залишався проміжок в 1 см. Плити кріпляться по всьому периметру саморізами, відстань між якими має бути близько 30 см. Після укладання стики обробляються шпаклівкою, а коли розчин повністю застигне, шліфується вся поверхня.
3. Як з'єднати дві плити ДСП?
По боках, які будуть з'єднуватися між собою, для якісної зчіпки краще пройтися грубою наждачкою, а потім знежирити їх ізопропіловим спиртом. Далі слід за допомогою шпателя або валика рівномірно розподілити клейову рідину і надійно зафіксувати листи, спресувавши їх. Необхідно витримати під пресом десять хвилин, після чого плити ДСП можна скласти штабелями і протягом наступного дня залишити під тиском 1500 Н/см².