/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

ДСП, ДВП, Кромка

Різка дерева

Різка дерева

У відділі «Вироби з дерева» ви маєте  можливість порізати <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/u/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%BD%D1%96_%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8.c2a7b056-d8e2-454d-8894-8db572109c1f" target="_blank"; text-decoration:none">дерево</a></ins>, <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D1%96_%D0%9F%D0%92%D0%A5.e23a8813-5dd3-428d-8d38-d970603496f8" target="_blank"; text-decoration:none">ПВХ</a></ins> та зробити тюнінг <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96_%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96.055d5eef-8cae-4499-b7f6-0017c80812c6" target="_blank"; text-decoration:none">дверей</a></ins> у відповідності до ваших замірів.  Усі роботи виконуються з високою точністю на сучасному обладнанні. Порізка дерева здійснюється під кутом 90 градусів. <hr>Щоб скористатися послугою, необхідно оплатити обраний матеріал на касі та звернутися до спеціаліста відділу порізки. З ним ви зможете обговорити строки виконання замовлення та інші деталі.   <hr>В залежності від матеріалу та обсягу роботи, виконання замовлення може тривати від одного до кількох днів. Готовий матеріал ви можете забрати у відділі «Вироби з дерева». Зверніть увагу, що порізці підлягає тільки той товар, що був придбаний у Леруа Мерлен Україна.   До 10 порізів одного артикулу послуга безкоштовна. Вартість кожного наступного порізу, починаючи з 11-го, складає 3 грн. <strong>У відділі "Вироби з дерева" ви також можете скористатися наступними послугами:</strong> <strong><font color=#77BC1F>1. Врізка кухонної мийки під стільницю. 2. Кромкування ДСП: </font></strong> Ви можете обрати декор кромки із представленого в магазині широкого вибору кольорів. Перегляньте асортимент кромок на нашому сайті за посиланням <ins><strong><a href="/f/Stvorennia_dekoratyvnykh_mebliv.365ee537-67f1-4a5b-b2e5-fc1c4616b763" target="_blank" style="color:#61AE10; text-decoration:none"> Кромки</a></strong></ins>. Кромкований та порізаний товар поверненню не підлягає. <hr>Послуги доступні <strong>щодня з 08:00 до 20:00 </strong> в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>.<hr>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - якщо Вам потрібна доставка, потрібно відразу вказати це в рахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 банківських днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Більше послуг
ДСП (деревностружкова плита) - матеріал, в процесі виробництва якого використовуються заздалегідь висушені стружки і спеціальні речовини для їх скріплення. Як і при створенні ДВП, як скріплюючі речовин виступають синтетичні смоли. Залежно від типу матеріалу товщина листа коливається в діапазоні від 10 до 40 мм.
Формальдегідні матеріали забезпечують дошкам ДСП особливу міцність і довговічність завдяки усуненню внутрішніх пустот. Плити активно застосовуються при проведенні ремонтних робіт для підлоги, стін, а також при виготовленні меблів.

Особливості та види листів ДСП

При виборі дерев’яного будівельного матеріалу необхідно звернути увагу на:
  • метод пресування;
  • конструктивні характеристики;
  • розміри частинок стружки;
  • застосовується облицювання;
  • наявність шліфування;
  • щільність матеріалу.
Для тих чи інших цілей вибирають методи видавлювання або плоского пресування. За конструктивним характеристикам розрізняють одношарові, тришарові і багатошарові моделі.
Купуючи плити, також потрібно враховувати розмір стружки. У плитах однослойного типу розміри стружки і синтетичних смол приблизно однакові по всій товщині. У багатошарових листах верхні і нижні шари виготовляються з використанням більш дрібних стружок, тоді як всередині застосовуються більші частки. Подібна особливість надає максимальну міцність панелям, що дозволяє задіяти їх не тільки для вистилання на підлогу, але і для виробництва меблів.
Варто звернути увагу на наявність шліфування. Плити можуть бути як необробленими (їх доведеться вручну шліфувати і ламінувати в кінці робіт), так і відшліфованими на заводі.

Сорти плит ДСП

В залежності від якості поверхні дощок, розрізняють кілька класів продукції:
  • перший;
  • другий;
  • третій.
Перший сорт має гладку оброблену поверхню, тому його не потрібно обробляти (в кінці їх можна зробити ламінованим). Відсутні відколи на краях, подряпини і механічні дефекти.
Дошки другого класу відрізняються наявністю невеликих сколів, подряпин, а їх вартість набагато нижче. Можуть використовуватися як при проведенні будівельних робіт, так і при виробництві предметів меблів.
Третій сорт - низькоякісна продукція. По краях присутні відшарування, істотні сколи та тріщини. Актуальними для місць, які не буде видно після закінчення робіт, наприклад, при зведенні внутрішньостінних перегородок.

Плити ДСП в Leroy Merlin

В інтернет-магазині Леруа Мерлен ви зможете купити підходящі листи ДСП. Пошук товару простіше здійснювати, використовуючи фільтри категорії. Якщо необхідні рекомендації щодо вибору, оплаті або доставці, звертайтеся до наших консультантів. Ціна за товари даної категорії вказується в грн / м. Враховуйте параметри ширини і глибини плит.
У Києві та Одесі буде просто самостійно забрати замовлення в одному з наших супермаркетів або оформити послугу адресному відправки. По всій решті території України діє доставка за допомогою Нової Пошти.
Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Який розмір плити ДСП?
Цей матеріал застосовується як для великого будівництва та оздоблювальних робіт, так і для виготовлення меблів. Залежно від цього варто підбирати габарити плит. Саме тому на ринку виробниками представлений такий великий асортимент розмірів. Самим ходовим і поширеним вважається лист 0,4 на 22 мм.
2. Як укласти ДСП плити?
Їх укладають на лаги, дощату підлогу або бетонну основу. Починають укладання з кутка кімнати, уважно стежачи за тим, щоб між листом і стіною залишався проміжок в 1 см. Плити кріпляться по всьому периметру саморізами, відстань між якими має бути близько 30 см. Після укладання стики обробляються шпаклівкою, а коли розчин повністю застигне, шліфується вся поверхня.
3. Як з'єднати дві плити ДСП?
По боках, які будуть з'єднуватися між собою, для якісної зчіпки краще пройтися грубою наждачкою, а потім знежирити їх ізопропіловим спиртом. Далі слід за допомогою шпателя або валика рівномірно розподілити клейову рідину і надійно зафіксувати листи, спресувавши їх. Необхідно витримати під пресом десять хвилин, після чого плити ДСП можна скласти штабелями і протягом наступного дня залишити під тиском 1500 Н/см².