/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Бра

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Сервіс Kabanchik.ua допоможе вам знайти перевірених майстрів для укладання ламінату, установки бойлерів, дверей, сантехніки, облаштування саду та багатьох інших робіт у вашому домі. Щоб скористатися послугою, необхідно зайти на сайт <a href="https://kabanchik.ua/?utm_source=leroymerlinua&utm_medium=servicearticle&utm_campaign=partnership " target="_blank"><font color="blue">kabanchik.ua</font></a>, створити та опублікувати завдання. Після чого система запропонує вам перелік з декількох перевірених майстрів, з яких ви можете обрати виконавця вашого завдання. Послуга доступна цілодобово на сайті kabanchik.ua<hr>

Кредит

Кредит

Більше послуг
Бра відносяться до настінних світильників, які кріпляться за допомогою підвісу або кронштейна. Вони використовуються переважно в якості додаткового освітлення кімнат або як декоративний елемент в інтер'єрі. Частим рішенням стає розміщення настінного світильника в спальні. Бра відрізняються за формою, матеріалами та іншими параметрами.

Особливості та типи бра

Бра забезпечує розсіяне або направлене світло в приміщенні. Те, яким саме буде освітлення, залежить від форми абажура. Найбільш популярний варіант використання бра настінних - виділення певної зони, підвищення освітленості в кутах і віддалених від основного джерела світла частинах кімнати. Декоративні моделі дозволяють робити акценти на певних елементах інтер'єру і самі стають його складовою.
Такі світильники, як правило, складаються з наступних елементів:
  • корпусу;
  • абажура;
  • лампи.
Конструкція може бути як статичною, так і рухомою. Якщо вона рухома, це дозволяє регулювати потік світла в необхідному напрямку. Корпус найчастіше виконується з алюмінію, який для підвищення міцності і естетичних якостей хромують, фарбують або анодують.
При виборі важливо визначити, яке освітлення потрібно - розсіяне або спрямоване.
Форма абажура буває:
  • закритою зверху - світловий потік від лампи буде спрямований вниз;
  • закритою знизу - світло перейде вгору на стелю і стіну;
  • повністю закритою - світло буде м'яким і розсіяним.
Виділяються класичні бра, які не мають ефекту розсіювання і виготовляються у вигляді свічників. Популярний і варіант настінного світильника комбінованого типу: світло проходить знизу, зверху і розсіюється. Цоколь у таких світильників найчастіше Е27 і Е14. Як джерела світла застосовуються LED-лампи, а також люмінесцентні, галогенові і рідше лампи розжарюв ання. При виборі слід звернути особливу увагу на максимально допустиму напругу (вольтаж) освітлювального приладу.
Замість абажура нерідко зустрічаються моделі з плафоном. Є в асортименті і зовсім нестандартні бра, які кріпляться на стіну впритул. Як правило, такі моделі вибирають для освітлення ванної кімнати.
З основних переваг світильників слід виділити:
  • велику область застосування - підходять для місцевого або загального освітлення декоративного призначення;
  • велика різноманітність моделей – без особливих зусиль вдасться підібрати варіант під практично будь-який стиль інтер'єру;
  • компактність;
  • легкість монтажу.
Якщо ви вибираєте бра для ванної кімнати, необхідно переконатися в наявності захисту від вологи і корозії.

Купівля і доставка світильників (бра) у Leroy Merlin

Перед тим як купити світильник на Леруа Мерлен, уважно ознайомтеся з асортиментом нашого інтернет-магазину. Використовуйте фільтри пошуку, щоб швидше знайти бажану модель. Якщо виникли труднощі з підбором, зверніться за телефоном до наших консультантів. Забрати замовлення в Одесі і Києві ви можете самостійно або завдяки адресній доставці. В інші міста України відправимо за допомогою транспортних компаній.
Читати повністю
Питання, що часто задають
1. Що таке світильники бра?
Освітлювальний абажур, який за допомогою підвісу або кронштейна закріплений на стіні, називають бра. У перекладі з французької мови це слово означає «рука» або «важіль». Прилади мають особливість, яка відрізняє їх від інших пристроїв. Так, вони забезпечують розсіяні або спрямовані промені світла, що допомагають зробити акцент на одній із зон відпочинку.
2. Як встановити світильник бра?
У комплекті з абажуром поставляється кріпильна планка з прорізами, яка і дозволяє монтувати освітлювальний прилад на стіну. Враховуйте розташування проводів, щоб під час свердління отворів для планки не порушити цілісність проводки. Просвердливши отвори, в стіну необхідно вставити дюбеля, а потім закріпити планку. Після цього необхідно приєднати проведення і закріпити сам освітлювальний прилад.
3. Чим відрізняється світильник від бра?
Головна відмінність цих двох приладів полягає в тому, що бра оснащено своїм вмикачем у вигляді шнура, кнопки або іншого пристосування. А управління світильником відбувається через загальну систему, наприклад, за допомогою вимикача з трьома клавішами, одна з яких і керує ним.