/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Бітумні листи (Onduline)

Наші поради

Перейти у розділ
ЯК ЗРОБИТИ ПОКРІВЛЮ ІЗ ХВИЛЬОВИХ БІТУМНИХ ЛИСТІВ

ЯК ЗРОБИТИ ПОКРІВЛЮ ІЗ ХВИЛЬОВИХ БІТУМНИХ ЛИСТІВ

1. Покрівельний молоток 2. Оцинковані цвяхи 3. Заклепка 4. Зубило

Більше порад
Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Кредит

Кредит

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Сервіс Kabanchik.ua допоможе вам знайти перевірених майстрів для укладання ламінату, установки бойлерів, дверей, сантехніки, облаштування саду та багатьох інших робіт у вашому домі. Сервіс Kabanchik.ua є офіційним партнером Леруа Мерлен по замовленню послуг. Щоб скористатися послугою, необхідно зайти на сайт <a href="https://kabanchik.ua/?utm_source=leroymerlinua&utm_medium=servicearticle&utm_campaign=partnership " target="_blank"><font color="blue">kabanchik.ua</font></a>, створити та опублікувати завдання. Після чого система запропонує вам перелік з декількох перевірених майстрів, з яких ви можете обрати виконавця вашого завдання. Послуга доступна цілодобово на сайті kabanchik.ua <hr><i>Дізнайтесь більше за телефоном контакт-центру 0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</i><hr>

Більше послуг

Під час проведення будівельних робіт важливим етапом є укладання покрівлі. Серед всіх наявних матеріалів останнім часом лідерство залишається за бітумними листами. Надійні, міцні і відносно недорогі, вони надійно захистять дах будинку від впливу негативних факторів навколишнього середовища. Купити шифер можна в інтернет-магазині Leroy Merlin.

Переваги бітумного шиферу

Бітумний хвилястий лист широко застосовується в будівельній сфері по ряду причин:

  • малу вагу - маса кожного шиферного листа не перевищує 7 кг, завдяки чому знижується навантаження як на несучі стіни, так і на фундамент будівлі;
  • якісна гідроізоляція - матеріал повністю водонепроникний, так що навіть сильний дощ не проникне всередину будівлі;
  • швидкість монтажу - укладання настільки проста, що з нею впорається будь-який майстер, до того ж час і вартість робіт порадують кожного клієнта;
  • тривалий термін експлуатації - шифер прослужить не менше 10 років;
  • гнучкість;
  • стійкість до температурних впливів;
  • зовнішня привабливість.

До того ж бітумне покриття має відносно невелику товщину (близько 3 мм), що дозволяє використовувати його для покрівельних робіт будь-якої складності.

Ще один плюс бітуму - стійкість кольору. Досягається це за рахунок використання спеціальної просочення і нанесення декількох шарів мінерального барвника.

Різновиди бітумної черепиці з ондуліна

Найбільш сучасним і якісним матеріалом є ондулін. Це бітумно-волокнистий матеріал, який має хвилястий профіль (як правило, 10 хвиль). До складу входить скловолокно, целюлоза і деякі допоміжні матеріали. Розмір одного стандартного аркуша становить приблизно 2 м на 96 см.

Існує кілька видів ондулина:

  • Ондулін Smart - ідеальна гідроізоляція за рахунок розумної системи монтажу. Кожен лист має спеціальний замок, який забезпечує абсолютну водонепроникність. Кінцевий нахлест складає 12 см.
  • Ондулін DIY - вузькі листи, профіль яких складається з 8 хвиль замість стандартних 10. Вага також зменшений і становить близько 5 кг. Завдяки цьому шифер легко перевозити в легковому авто і самостійно використовувати для покрівельних робіт.
  • Черепиця Ондулін - має вигляд звичайної черепиці, але з унікальними властивостями ондулина. Серед них: здатність утримувати пориви вітру до 192 км / год і високий рівень пожежної безпеки.

Купити якісне покрівельне покриття хвилястої форми за вигідною ціною в Україні можна в мережі магазинів Леруа Мерлен. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками і гарантуємо високу якість всіх виробів. У Києві та Одесі відкриті великі торгові точки мережі, де можна ознайомитися з асортиментом компанії і самостійно забрати замовлення, зроблене в інтернет-магазині. У всі інші населені пункти країни ми організуємо швидку доставку за допомогою компаній-перевізників.

Читати повністю