/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Бітумна черепиця

Наші поради

Перейти у розділ
ЯК ЗРОБИТИ ПОКРІВЛЮ З БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

ЯК ЗРОБИТИ ПОКРІВЛЮ З БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Бітумна черепиця, яка також має назву «шинглс», - це герметичні плитки, основа яких виконана зі скловолокна, просоченого й покритого шаром спеціального бітуму. На самі плитки нанесена дрібна мінеральна посипка звичайного кольору або пофарбована. ЇЇ плитки викроєні у формі клинів і нагадують сланцеву або черепичну покрівлю. Вони мають малу вагу, їх легко перевозити та встановлювати. Сьогодні бітумна черепиця випускається різноманітних кольорів: червоного, зеленого, коричневого, синього, кольору сірого сланцю та аспідного (кольору темного сланцю)... Тож вибір за вами! Незмінною залишається форма черепиці: стандартні плитки 1x0,34 м. ПОРАДА Необхідно передбачити вентиляцію у вигляді повітряного зазору під покрівельним покриттям, особливо за наявності утеплювача - для цього слід обладнати витяжні отвори.

Більше порад
Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Кредит

Кредит

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Сервіс Kabanchik.ua допоможе вам знайти перевірених майстрів для укладання ламінату, установки бойлерів, дверей, сантехніки, облаштування саду та багатьох інших робіт у вашому домі. Сервіс Kabanchik.ua є офіційним партнером Леруа Мерлен по замовленню послуг. Щоб скористатися послугою, необхідно зайти на сайт <a href="https://kabanchik.ua/?utm_source=leroymerlinua&utm_medium=servicearticle&utm_campaign=partnership " target="_blank"><font color="blue">kabanchik.ua</font></a>, створити та опублікувати завдання. Після чого система запропонує вам перелік з декількох перевірених майстрів, з яких ви можете обрати виконавця вашого завдання. Послуга доступна цілодобово на сайті kabanchik.ua <hr><i>Дізнайтесь більше за телефоном контакт-центру 0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</i><hr>

Більше послуг
Серед великої кількості покрівельних матеріалів одне з перших місць займає бітумна черепиця. Вона відрізняється довговічністю, естетичністю, невисокою ціною і екологічністю. Поєднання доступності та якості доповнюють простота монтажу, легкість і практичність. Щоб підібрати оптимальний варіант для укладання покрівлі, важливо ознайомитися з різновидами бітуму і його властивостями. Різні види черепиці доступні в інтернет-магазині «Леруа Мерлен».

Види бітумної черепиці

Властивості черепичного покриття залежать від матеріалу, який використовувався для його виготовлення. Найбільшою популярністю користуються такі види бітуму:
  • СБС-модифікований;
  • АПП-модифікований;
  • окислений.
Стирол-бутадієн-стирол (СБС) більше відомий як каучук. Він надає гнучкість і м'якість, він добре зчіплюється з іншими матеріалами. Таке покриття буде ідеальним для даху, який піддається активному впливу сонячних променів і сильних морозів. Каучук може деформуватися, а потім повертатися у вихідне положення. Це міцний і надійний варіант, який захистить від впливу високих і низьких температур на конструкцію покрівлі. Він добре і міцно тримається, рідко потребує поточного ремонту.
На відміну від гнучкого каучуку, атактический поліпропілен (АПП) не повертається вихідну форму. Бітум з додаванням АПП не вкладається при високих температурах. Під їх впливом матеріал може розтягуватися і змінювати форму, а потім застигати. Він пластичний, але позбавлений еластичності, зате легко витримує вплив сонця, добре переносить перепади температур. Матеріал вимагає регулярного, хоча і не частого, очищення від забруднень.
Окислений бітум виготовляють при високих температурах, тому матеріал має підвищену теплостійкістю. Крім вогнестійкості, до переваг можна віднести відсутність здуття і неприємних запахів. Цей варіант підходить для регіонів, де не спостерігається різких перепадів температур.
Шар якісного бітуму гарантує водонепроникність і буде служити десятки років. Простота укладання і легкість догляду за черепицею роблять її одним з найпопулярніших покрівельних матеріалів, доступних кожному.

Переваги і покупка бітумної черепиці

Крім простого монтажу і доступної ціни, черепиця з бітуму має низку інших переваг:
  • різноманітність кольорів;
  • малу вагу;
  • безшумність;
  • мінімум відходів.
Серед десятків варіантів можна вибрати будь-який дизайн і колір, який оптимально підходить. Завдяки малій вазі укладання покриття не вимагає великих зусиль. Матеріал підходить в тому числі і для складних конструкцій, може забезпечити надійну гідроізоляцію. Удари дощу і снігу по бітуму виявляються безшумними, тому під таким дахом комфортно перебувати.
Різні види бітумної черепиці можна купити в інтернет-магазині Leroy Merlin. За допомогою фільтрів матеріали легко сортувати по дизайну, ціною в грн, кольором і кількістю. Будівельні матеріали ви зможете замовити з доставкою по Україні. Замовлення також можна отримати в пунктах самовивозу, розташованих в Києві і Одесі. Вибирайте якісні матеріали в «Леруа Мерлен» і замовляйте їх з доставкою!
Читати повністю