/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Автомобільна фарба

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Кредит

Кредит

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазині Леруа Мерлен Україна за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Доставка замовлень в м. Одеса

Доставка замовлень в м. Одеса

<b>Шановні клієнти! Доставка замовлень по Одесі тимчасово не здійснюється.</b>

Більше послуг

Рано чи пізно кожному власнику автомобіля доводиться проводити фарбування свого транспорту. Згодом кузов втрачає первісний колір, удари гравію залишають подряпини на поверхні металу. На щастя, можна не перефарбовувати в повному обсязі автомобіль, а лише локальні ділянки. Але при сильних дефектах металу або після ремонту може винкнути необхідність повного фарбування.

Склад автомобільної фарби

Сучасна фарба для авто складається з:

  • пігменту (барвника);
  • сполучних елементів (утримування на поверхні металу);
  • розчинника.

Купити фарбу для авто за найкращою ціною кожен автомобіліст зможе в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Досить вибрати потрібний колір в каталозі, щоб отримати вподобану емаль.

Види автомобільних фарб

Для усунення дрібних дефектів лакофарбового покриття використовується грунт в балончиках. Такої ємності цілком достатньо, щоб зафарбування невеликої ділянки в кілька шарів. Головне - правильно вибрати відтінок. Автомобільна фарба в балончиках повинна бути у кожного власника машини, адже часто потрібно усунути і зафарбувати іржу на кузові. Зовсім не обов'язково для цього звертатися до фахівців.

Найбільш популярною у автомобілістів вважається алкідна або акрилова автомобільна фарба. Є також целюлозні і гліфтальєві склади, але вони застосовуються вкрай рідко. Целлюлозна емаль має масу недоліків, а гліфтальєва фарба вимагає високої температури для сушки (більше 70 градусів). Така температура може негативно вплинути на пластикові елементи.

Акрилові лаки використовуються вже понад півстоліття. Головні переваги такого варіанту - однорідність покриття і високий рівень блиску. Автомобільна фарба цього типу наноситься в 2-3 шари. Можна не наносити лак після фарбування, а якщо нанести - ступінь блиску збільшується в кілька разів.

Алкідні емалі відрізняються простотою нанесення і стійкістю після висихання. Найбільш популярний тип такої фарби - металізований лак. Алкідні і акрилові емалі мають оптимальні показники твердості (50-60%). Це дозволяє їм добре утримуватися на поверхні металу і протистояти вібрації (лакофарбове покриття володіє деякою пластичністю).

Існують і інші типи автомобільних емалей, але вони менш популярні. Для нанесення таких складів використовується спеціальне обладнання і необхідні особливі умови, які в гаражних умовах отримати дуже складно (наприклад, застосування порошкової автокраски).

Купівля автофарби в Україні

Справитися з невеликими ушкодженнями кузова цілком можливо самостійно. Якщо пошкоджено лакофарбове покриття, потрібно лише балончик фарби для автомобілів. Купити автомобільну фарбу високої якості завжди можна в Leroy Merlin. Опис товарів дозволяє легко вибрати потрібний колір: є відповідні фото.

Покупці з Києва та Одеси мають можливість відвідати магазини мережі в своєму місті, щоб придбати товари за найкращою ціною. В інші регіони країни здійснюється доставка протягом декількох днів

Читати повністю
Питання, які часто задають
Яка автомобільна фарба краща?
На ринку представлено велику різноманітність матеріалів для фарбування, які відрізняються один від одного складом, способом застосування, властивостями та ефектами. Є такі варіанти: акрилові, на водній основі, алкідні та ін. Вибираючи фарбуючий склад, потрібно брати до уваги зручність використання та швидкість нанесення.
Скільки сохне автомобільна фарба?
Час остаточної полімеризації безпосередньо залежить від температурного режиму та типу фарбуючого складу. Акрилова емаль висихає кілька діб, а інші види лакофарбових матеріалів потребують більш тривалого періоду. Використання додаткових нагрівальних пристроїв, таких як обігрівач, прискорять процес полімеризації.
Як сушити автомобільну фарбу?
Застій повітря уповільнює просушування, яке циркуляція здатна значно прискорити процес. Щоб полімеризація пройшла швидше, можна відкрити двері та вікна. Оптимальний температурний режим повинен становити від +18 до +22 °С. Найчастіше для висихання матеріалу застосовують спеціальні камери для фарбування.