/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Автоматичні вимикачі

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Автоматичний вимикач - пристрій для відключення струму в разі аварійної ситуації. Він використовується як в побутових, так і в промислових мережах. Прилад включає і відключає частини електричного кола, захищаючи її від короткого замикання, перевантажень, низької напруги.

Принцип роботи автоматичного вимикача

Автоматичний вимикач служить для контролю навантаження і захисту електромережі. Пристрої можуть відрізнятися за принципом дії:

 • тепловий;
 • електромагнітний.
  • У сучасних приладах використовуються одночасно тепловий та електромагнітний розчеплювач. Це робить пристрій більш надійним і функціональним. Тепловий розчеплювач реагує на високу напругу. Біметалічна пластина при проходженні струму нагрівається і деформується. При високій напрузі деформація досягає тієї межі, яка змушує механізм розчеплення спрацювати. Щоб знову ввімкнути пристрій, потрібно дочекатися його охолодження, тому процес вимагає часу.

   Миттєву дію може забезпечити електромагнітний механізм. Коли струм проходить через котушку, сердечник зміщується і впливає на контакт. Механізм спрацьовує, ланцюг розмикається миттєво. Використання двох механізмів в одному приладі дозволяє захистити мережу і від раптових стрибків напруги, і від тривалого перевантаження. При виборі номінальної сили струму краще віддати перевагу варіанту зі значенням, яке на 20% більше ніж необхідно.

   Види автоматичних вимикачів

   Автоматичні вимикачі можуть бути двох видів:

   • корпусні;
   • модульні.
    • Корпусні зазвичай застосовуються на вхідних лініях в будівлі. Вони розраховані на силу струму до 400 В. Модульні використовують при вторинному розподілі електроенергії - в квартирах і внутрішніх приміщеннях. Вони розраховані на силу струму до 220 В.

     Стандартизовані модульні автомати - це корпус з термостійкої пластмаси, дві гвинтові клеми і рукоятка для включення і виключення пристрою. На лицьовій частині корпусу можна побачити основні характеристики приладу. Він відрізняється простотою монтажу - підключити можна за допомогою викрутки. Корпусні моделі монтуються в електрощитках або на поверхні стіни і вимагають спеціального обладнання.

     Вимикачі також діляться на три класи: B, C, D. Автомати класу В миттєво спрацьовують при 3-5 номінальних навантаженнях, клас С - при 5-10, а D - при 10-20. Автомати класу В годяться для захисту дрібної побутової техніки. Клас С - універсальний варіант для квартири, а D підходить для захисту промислового обладнання.

     Автомати також бувають однофазними і двофазним. Однофазні використовуються для груп освітлення і будь-який однофазного навантаження. Двофазні підходять в якості вступного автомата в квартиру і для індивідуальної навантаження - підключення бойлера та іншого обладнання.

     Де купити автоматичний вимикач?

     Широкий вибір автоматичних вимикачів ви знайдете в мережі магазинів Леруа Мерлен. Підходящу модель можна вибрати в нашому онлайн-каталозі і замовити з доставкою по Україні або отримати замовлення в магазинах Одеси та Києва. Вас приємно здивують доступна ціна і швидка доставка. Вибирайте якісні електротовари та замовляйте в Leroy Merlin.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Навіщо потрібний автоматичний вимикач?

Використання автоматичного вимикача – це гарантія безпеки у приміщенні. У разі аварійної ситуації електромережа буде відключена автоматично, і ймовірність виникнення спалаху зведеться до мінімуму. Такий прилад дозволяє захистити житло від електричного навантаження або короткого замикання, допомагає контролювати рівень напруги мережі.

Автоматичні вимикачі можна зустріти двох видів: електромагнітні та теплові. Обидва варіанти мають свої переваги та широко використовуються в побуті.
Навіщо потрібне диференціальне реле?

Диференціальне реле - ще один важливий прилад, що підвищує безпеку в будинку. З його допомогою вдається захистити людей від ураження електричним струмом.

Прилад автоматично відключає електричний струм при дотику людини до відкритих струмовідних ділянок. Таким чином можна зберегти здоров'я домочадців та знизити ймовірність виникнення пожежі. Цей пристрій також знижує шанси короткого замикання, тому нехтувати покупкою диференціального реле не варто.
Навіщо потрібний диференціальний автомат?

Такий прилад поєднує функції диференціального реле і автоматичного вимикача і підвищує рівень безпеки при виникненні аварійної ситуації, пов'язаної з електричною мережею.

Пристрій може випускатися у пластиковому чи металевому корпусі. Останній варіант вважається надійнішим. Метал стійкий до високих температур та механічних пошкоджень. Такий прилад прослужить довше, хоча коштувати він буде не дорожче за пристрій у пластиковому корпусі.