Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Акумулятори до електроінструменту

Акумуляторний інструмент має низку переваг перед дротяними пристроями. Перше і основне - мобільність, вас не буде обмежувати довжина шнура, і ви зможете використовувати дриль, перфоратор або інший апарат в будь-якому місці без необхідності наявності джерела живлення. Єдиною умовою буде наявність змінного акумулятора, який забезпечить безперебійний процес робіт протягом тривалого часу.

Особливості акумуляторів для електроінструмента

Змінні батареї для електронних пристроїв бувають наступних типів:
  • нікель-металогідридні;
  • літій-іонні;
  • нікель-кадмієві.
Останній варіант батарей відрізняється можливістю експлуатації при будь-якому температурному режимі. Вони можуть проходити повний цикл зарядки навіть при мінусовій температурі. Також з переваг нікель-кадмієвих зарядних пристроїв варто відзначити бюджетну вартість і довговічність. Мінуси: досить великі габарити і слабкі показники ємності.
Нікель-металогідридні батареї є вдосконаленою версією нікель-кадмієвих акумуляторів. У порівнянні зі своїми попередниками, вони компактні, менше важать і повністю екологічні. Крім того, такі пристрої для зарядки інструментів не володіють «пам'яттю», тому вам не обов'язково чекати їх повної розрядки або заряджати до максимуму.
Найбільш популярний тип батареї - літій-іонний. Такі пристрої мають високу потужність, що підвищить продуктивність роботи електроінструменту. Також вони славляться надійністю, що забезпечує безпеку експлуатації батареї. Кожен літій-іонний зарядний пристрій оснащений електронною схемою управління. Така електронна схема регулює подачу струму в процесі зарядки, показники вихідної напруги і температуру батареї. Як і нікель-металогідридні акумулятори, вони не мають пам'яті, при цьому на повну зарядку вам знадобиться набагато менший час.
Останній тип зарядних пристроїв (літій-іонні) вважається оптимальним варіантом для використання в будівництві, так як застосовується для професійних інструментів.

Правила вибору батареї для електроінструменту

При виборі зарядних пристроїв для електроінструменту варто звертати увагу на два параметри:
  • напруга;
  • ємність.
Напруга зарядного пристрою безпосередньо впливає на його продуктивність. Максимальний показник забезпечує найкращі характеристики.
Ємність акумулятора говорить про час його роботи до повної розрядки. Також варто звернути увагу, що максимальні показники допустимої ємності досягаються пристроєм при проходженні декількох циклів повної розрядки і повної зарядки.

Переваги замовлення в Leroy Merlin

Ви можете замовити акумулятори для інструменту в нашому інтернет-магазині або купити пристрій в одній із стаціонарних точок продажу Леруа Мерлен. Серед наших переваг:
  • широкий асортимент товарів від надійних виробників;
  • демократичні ціни на всі типи товарів;
  • можливість самовивозу з Києва та Одеси, а також доставка в будь-який регіон України транспортними компаніями;
  • допомогу онлайн-консультантів при виборі товару;
  • швидкий сайт зі зрозумілим інтерфейсом і системою фільтрів.
Зробіть замовлення в Леруа Мерлен, і ви не пошкодуєте.
Читати повністю