/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Аксесуари для басейнів

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазині Леруа Мерлен Україна за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Більше послуг

У спекотний літній сезон, коли стовпчик термометру стрімко росте вгору, вода та свіжість набувають особливе значення. Саме тому, басейн у дворі приватного будинку, на дачі або біля готелю стане чудовим варіантом щоб охолодитися.

Басейн - це не просто резервуар з водою, а цілий комплекс. Якщо за ним доглядати недостатньо пильно, то вода може швидко набути неприємний запах, стати каламутною, а стінки можуть покритися шаром слизьких водоростей. Купатися в такій воді неприємно і небезпечно. Щоб уникнути подібної ситуації, знадобляться аксесуари для басейнів.

Якими бувають басейни?

Існує кілька найбільш поширених типів басейнів:

  • стаціонарні - вкопані в землю, мають навіс і призначені для цілорічної експлуатації;
  • надувні - найбільш компактні і легкі моделі круглої форми;
  • каркасні - використовуються тільки в сезон, являють собою металеву конструкцію з підтримуючими опорами по периметру.

До кожного з видів басейну необхідний індивідуальний підхід і перелік аксесуарів.

Необхідні аксесуари для різних типів басейнів

Як тільки резервуар наповнюється водою, в ній майже одразу починають розмножуватися різні мікроорганізми. Коли басейн встановлений на вулиці, в воду також потрапляють пісок, пил, пилок та інші чужорідні частинки. Якщо не встановити фільтруючий елемент, то буквально за добу вода стане небезпечною для купання.

Фільтр встановлюється в насос. Вода на вході в резервуар очищається від сторонніх домішок. Картридж з часом забруднюється, тому його потрібно своєчасно міняти. Чим брудніше надходить вода, тим швидше забруднюється і картридж.

Для очищення поверхні води використовується комплект для прибирання. У нього входять щітка, довгий сачок і інші аксесуари.

Чищення тільки від механічних частинок недостатньо, необхідно також знезаражувати воду. Для цього застосовується спеціалізована хімія. Переважно в її склад входить хлор, рідше - дезінфектант на основі активного кисню. Подібні засоби ефективно борються з бактеріями, вірусами та іншими патогенними мікроорганізмами.

Для правильного і своєчасного знезараження використовується спеціальний дозатор. У плаваючий диспансер занурюються дезинфікуючі таблетки, які повільно розчиняються у воді.

Важливим аксесуаром є термометр. Він також утримується на воді і показує актуальну температуру. Нерідко диспансер поєднується з термометром.

Для додаткової зручності використання басейну можна додати такі аксесуари:

  • тент - встановлюється над басейном, закриваючи його від прямих сонячних променів;
  • сходи - для надувного і каркасного басейну - зовнішні, а для стаціонарного - внутрішні;
  • водонагрівач - підігріває воду до комфортної температури в будь-який час року, використовується переважно в стаціонарних басейнах.

Якщо площа резервуара дозволяє, то додатково встановлюється навісна протитечія. Він створює спрямований потік води, який імітує течію.

Для надувних типів басейнів можуть знадобитися спеціальні латки, які наклеюються на місце проколу.

Необхідні аксесуари у Леруа Мерлен

Якщо вам потрібні спеціальні засоби для підтримки басейну в хорошому стані, тоді звертайтеся до нас. У Києві та Одесі замовлення можна забрати самостійно в точках видачі Leroy Merlin. Замовлення по території України доставляються за допомогою транспортних компаній.
Читати повністю