/* /*]]>*/
Регіон:
Мій магазин: Оберіть магазин
Мій магазин

Безкоштовно з будь-яких номерів України

0 800 300 500

Графік роботи контакт-центру

Пн-Нд: з 7:30 до 22:00

UA RU
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Інструменти

Назад до списку статей

Як обрати кутову шліфувальну машину (болгарку)

Шановні клієнти, в даному обзорі ми розповімо вам як обрати кутову відрізну/шліфувальну машину (болгарку), яка буде максимально відповідати вашим очікуванням, а також максимально ефективно та безпечно виконає потрібну вам роботу. Отже на що потрібно звернути увагу:

1) Потужність двигуна

Переважна більшість виробників вказує на упаковці споживчу потужність електроінструментів, тобто скільки ви, як споживач, заплатите за використану електроенергію. Насправді ж вам має бути цікаво, яку потужність болгарка здатна віддавати у вигляді крутного моменту.

Отож обираючи між двома болгарками з потужністю, наприклад, 800 Вт ми радимо вам зазирнути в інструкцію по експлуатації, що визначити ту яка має найбільшу ефективну потужність, яку «віддає» електродвигун.

2) Тип електродвигуна

Обираючи між класичним щітковим електромотором та абсолютно новою передовою технологією безщіткового електродвигуна (за якою без сумніву майбутнє) ми безумовно радимо другий варіант за умови адекватної ціни на поличці. Більше деталей про технологію безщіткового електродвигуна можна прочитати тут

3) Безпека використання

В Європейському Союзі діють жорсткі норми та правила щодо захисту кінцевих споживачів.
Наприклад, згідно норм ЄС вмикач/вимикач має бути побудований таким чином, щоби унеможливити ситуацію, коли болгарка, що випала з рук робітника продовжує працювати і може наносити каліцтва робітнику. Саме тому Леруа Мерлен Україна, будучи соціально свідомою компанією, пропонує своїм клієнтам продукцію під власною торгівельною маркою Dexter Power, яка повністю відповідає нормам ЄС і має вимикач який неможливо зафіксувати, якщо ви не тримаєте болгарку в руках. Нажаль більшість виробників та імпортерів продовжують поставляти на ринок України болгарки в яких можливо зафіксувати кнопку.

4) Тип живлення – мережа або акумулятор

Безумовно майбутнє за акумуляторними продуктами. Так, наприклад, в Великобританії більше 90% продажів абсолютно всіх видів електроінструментів приходиться на акумуляторні продукти які маю тотожну мережевим ефективність, але ж надають свободу незалежності від мережі. Останнім часом з’являється все більше акумуляторних продуктів за доступною ціною. Безумовно в найближчі роки в Україні як і в усьому світі буде стрімко розвиватися сегмент акумуляторних інструментів.

5) Глибина пропилу

В залежності від того як глибоко вам потрібно пропилити матеріал ви маєте обрати діаметр диску. Так болгарки з максимальним зовнішнім діаметром диску 115-125 мм дозволять вам зробити різ глибиною до 35 мм. Якщо ж потрібно розрізати матеріал товщиною від 35 до 70 мм потрібно обирати болгарку з діаметром диску 230мм. Також інколи є доцільним використання болгарки з діаметром диску 150-180 мм

6) Пилозахист та синхронізація з пилосмоком

Якщо потрібно виконати певний вид робіт і не насмітити болгарка має підключатися та синхронізуватися з пилосмоком. Пилосмоки з металевим баком по найкращій ціні можна переглянути тут.

Існує багато інших корисних функцій таких як регулювання обертів (зазвичай цю функцію мають болгарки з потужністю більше 1000Вт і необхідна вона більше для шліфування ніж для відрізання), захист від перевантаження електродвигуна, плавний пуск, запобігання вібрації тощо.

Сподіваємося цю стаття допоможе саме Вам зробити вірний вибір