Кухня

Назад до списку статей

Як обрати кухню

В першу чергу вам необхідно визначитися з дизайном кухні. Кухня в класичному стилі має свої неповторні особливості і відмінності від кухні в стилі, наприклад, hi-tech. Це відображається при проектуванні, впливає на вибір матеріалів і, відповідно, на вартість кухні. Вибір кухонних меблів - дуже серйозний крок, а також затратний, тому необхідно продумати все до дрібниць.

В першу чергу, треба зробити точний вимір приміщення, куди ви плануєте ставити кухню. Це може зробити спеціаліст або ви можете поміряти самостійно.


Як правильно виміряти кухню

Як правильно виміряти кухню

1. На аркуші паперу намалюйте ескіз кімнати. Дотримуватися масштаб необов'язково. Все, що від вас вимагається, - це відобразити форму приміщення.
Кімната може мати Т-подібну форму, форму квадрата або простого прямокутника.

2. Тепер вам необхідно зробити виміри кімнати і перенести результати на малюнок. Найкраще використовувати сталеву рулетку. Ретельно проміряйте кожен кут. Бажано, щоб хто-небудь допомагав вам при виконанні цього кроку.
Порада
Пам'ятайте, що стіни не завжди бувають рівними, тому їх слід вимірювати поверху, понизу і посередині. Якщо стіни в даний час штукатуряться або облицьовуються, попередьте про це свого консультанта.

3. Тепер заміряйте вікна, двері, включаючи всі лиштви (винесіть дані на окремий листок паперу). Відзначте їх розташування на основному малюнку, вказавши відстань до стін і до підлоги.

4. Для точного визначення висоти стелі виміряйте його в декількох місцях. Отримані дані також внесіть в основний список.

Порада
Визначте розмір всіх відкосів. Перевірте все, що викликає сумніви. Якщо є стельові балки або ліпнина, дайте знати про них консультанту.

5. Якщо ви плануєте зберегти що-небудь з колишнього обладнання або приладів, не забудьте зазначити їх за трьома параметрами - висоті, ширині і глибині.

6. Вкажіть на малюнку приблизне розташування розеток: для плити, телефону, телевізора і т.д. Відзначте також місця, де знаходяться вимикачі.

7. Відзначте місце розташування всіх пристроїв - нагрівального котла, газового і електричного лічильника і т.д. Вкажіть розміри.

8. Якщо на кухні є батарея, вкажіть на плані її розташування і розміри.

9. Іноді запірний вентиль водопроводу знаходиться у приміщенні. В цьому випадку його місце розташування необхідно відзначити на ескізі. Також необхідна інформація про розташування в кімнаті будь-яких інших кранів (наприклад, газового).


Обираємо стиль, матеріали та колір

Обираємо стиль, матеріали та колір

Меблі повинні відповідати дизайну приміщення. Крім того, показники міцності, термостійкості і вологостійкості повинні бути високими, оскільки кухня - приміщення, в якому підвищена вологість і температура. Ви можете вибрати той матеріал, який вам найбільше подобається. Це можуть бути ламіновані ДСП, МДФ, масив натурального дерева, ЛДСП з покриттям із пластику, штучний камінь, акрил, фарбоване скло. За вашим бажанням, фахівці розроблять індивідуальний дизайн-проект, в якому будуть враховані всі ваші побажання.

Не менш важливим є також вибір фурнітури на кухню. Її можна розділити на внутрішню (петлі, скоби, куточки, шарніри) та лицьову (ручки, ніжки).

Щодо внутрішньої фурнітури, то перше місце в рейтингу найбільш надійних продуктів є торгова марка Blum- австрійська якість. Особливу оцінку вони заслужили серед доводчиків. В Леруа Мерлен є широкий вибір кухонних корпусів з фурнітурою Blum по вигідній ціні.

Кольори

Як же саме правильно підібрати кольори на кухні? По-перше, не слід обирати більше трьох різних кольорів фасадів. Різні кольори фасадів повинні поєднуватися один з одним, якщо ви зупинилися на варіанті двох кольорів.

Відправною точкою в оформленні інтер'єру кухні повинні бути меблі. Якщо ви плануєте придбати яскраві за кольором меблі, стіни бажано зробити спокійних, нейтральних кольорів. І, навпаки, однотонна і неяскрава кухня вимагає більш помітних, контрастних за кольором стін.


Які додаткові аксесуари обов'язкові на кухні

Які додаткові аксесуари обов'язкові на кухні

Найголовнішою частиною вашої кухні є робоча зона, а саме - стільниця. Стільниця виготовляється з найрізноманітніших матеріалів. У нас ви можете ознайомитися з широким асортиментом стільниць з акрилу, штучного каменю та ДСП.

В залежності від матеріалу робочої поверхні, різниться і спосіб доглядання за нею. Так дуже гарячий посуд краще не ставити на стільницю,

Також продумайте, що ви будете зберігати в кухонних шафах. Передбачте і ящик для каструль, і висувний ящик для столових приборів, і відкриту поличку для мікрохвильової печі, тримач для пляшок. Дверцята можуть бути розсувними, складними і відкидними. Якщо у вас невелика кухня, можете запланувати висувний додатковий стіл. Зверніть увагу на зручні стелажі і поворотні полиці-каруселі. З ним ваша кухня буде набагато функціональнішою.


Гарантія на кухню

Гарантія на кухні завжди надається у випадку, коли виробник робить установку кухні сам, оскільки він притримується всіх правил та наймає спеціалістів. Якщо ж ви самі захотіли встановити кухню, то виробник не несе відповідальності за встановлену вами кухню і не може надати гарантію.