Безкоштовно з будь-яких номерів України

0 800 300 500

Графік роботи контакт-центру

Пн-Нд: з 7:30 до 22:00

Вироби з металу/безпека

Назад до списку статей

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ У ДОМІ БЕЗПЕКУ ДЛЯ ДИТИНИ

З того моменту, як дитина починає самостійно пересуватися, дім перетворюється на предмет її постійних досліджень. Вона «перевіряє предмети на міцність», вивчає їх властивості, і найчастіше звичайні предмети, які нас оточують, стають небезпечними пастками, здатними призвести до серйозного поранення малюка.

Щоб звести до мінімуму можливість нещасного випадку, рекомендуємо використовувати предмети, що створять безпечний простір для маляти.

1.	ЗАХИСТ ВІД ЗАЩЕМЛЕННЯ

1. ЗАХИСТ ВІД ЗАЩЕМЛЕННЯ

Меблі із шафками (на кухні, у ванній, або вітальні) – одне з найцікавіших місць для вашого маляти, яке навчилось пересуватися, й одне з найбільш небезпечних. Ви можете зробити їх безпечнішими, виконавши наступне.

Встановіть надійні блокатори на шафки та ящики, що містять такі потенційно небезпечні предмети, як крихкий скляний посуд, гострі й ріжучі предмети, медикаменти, засоби для миття та чищення, а також дрібні харчові продукти, якими дитина може подавитися: арахіс, горох, квасоля тощо.

Блокатор для стулок дверцят

Блокатор для висувних ящиків

Блокатор для дверцят (жорсткий)

Блокатор для дверцят (гнучкий)

ФІКСАТОР ДЛЯ ДВЕРЕЙ

Багато дітей не люблять залишатися одні в приміщенні, починають відчувати емоційний дискомфорт. Тож вони намагаються пересуватися самостійно.

Щоб дитина не прищемила пальчики міжкімнатними дверима, рекомендується використовувати фіксатор для дверей, що не дозволяє дверям зачинитися.

Він простий у застосуванні: легко встановлюється й знімається.

Товщина дверей має бути не менше 15 мм. Рекомендується використовувати від 7 місяців.

НАБІР ЗАХИСНИХ ПРИСТОСУВАНЬ

Також можна скористатися набором захисних пристосувань, куди входять блокатори для меблів і дверей.

2.	 ЗАХИСТ ВІД ЕЛЕКТРИКИ

2. ЗАХИСТ ВІД ЕЛЕКТРИКИ

Набір заглушок для розеток

Щоб запобігти контакту маляти з електрикою, рекомендується використовувати заглушки для розеток. Звичайно вони продаються в комплекті, щоб можна було зробити безпечними всі доступні дитині розетки у домі. Також у комплект входять 2 ключі, за допомогою яких заглушки легко знімаються. Рекомендується використовувати заглушки, після того як дитині виповнилося 7 місяців.

3.	ЗАХИСТ ВІД ЗАБИТТЯ

3. ЗАХИСТ ВІД ЗАБИТТЯ

Накладки на кути стола

В будь-якому домі дитину оточує велика кількість гострих кутів - столи, полиці, тумбочки, дверцята. Пом’якшити удар об кут твердого предмета допоможуть спеціальні пластикові накладки. Вони кріпляться двостороннім скотчем, зручні у використанні.

4. БЕЗПЕЧНА ПРОГУЛЯНКА

Приблизно з 8 місяців дитина починає робити свої перші кроки. Із цього моменту маля прагне до самостійності, намагається саме вибирати напрямок свого руху та ціль. Хода в цей час нестійка - натикаючись на найменшу перешкоду, дитина падає. Для мами цей період є серйозним випробуванням, зокрема для її спини, адже супроводжувати рух свого чада доводиться із зігнутою спиною.

Повідець для дитини

Полегшити прогулянку для мами й зробити її більш безпечною для маляти допоможе спеціальний повідець, що дозволяє підтримувати дитину й контролювати її рухи, коли вона робить перші кроки, особливо в небезпечних і багатолюдних місцях. За допомогою цього повідця можна також пристебнути дитину з метою безпеки у візку.