Безкоштовно з будь-яких номерів України

0 800 300 500

Графік роботи контакт-центру

Пн-Нд: з 7:30 до 22:00

Покриття для підлоги та плитка

Назад до списку статей

ЯК УКЛАСТИ ЛАМІНАТ

ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ:

ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ:

1. Киянка
2. Звукопоглянаюча підложка
3. Ножівка
4. Косинець
5. Розпірні клини
6. Підбивний брусок
7. Скоба


Ламінат – це підлогове покриття на основі ДВП високої щільності (НDF), стійке до стирання, утворення подряпин і плям, впливу сонячного світла (вигорянню), хімікатів і тліючих сигарет. Сучасна замкова система з’єднання панелей забезпечує легкість «плаваючого» укладання, тобто без кріплення панелей до основи.

1. ВИМОГИ ДО УКЛАДАННЯ

ЛАМІНАТ МОЖНА УКЛАДАТИ НА ПАРКЕТ, ЛІНОЛЕУМ ТА ІНШІ ОСНОВИ, ЯКЩО ВОНИ ВІДПОВІДАЮТЬ ТАКИМ ВИМОГАМ:

- Поверхня повинна бути ідеально рівною, сухою і твердою. Всі нерівності (більше 2 мм на 1 м.кв.) необхідно усунути до початку роботи самовирівнювальними сумішами або спеціальними вирівнювальними плитами (фанерою).

- Не можна укладати ламінат на ковролін і подібні неміцні основи.

- У разі укладання ламінату на бетонну основу необхідна поліетиленова плівка для пароізоляції.

- Тільки після цього розстеляється звукопоглинальна підложка й монтується ламінат.

2.  УКЛАДАННЯ ЛАМІНАТУ

2. УКЛАДАННЯ ЛАМІНАТУ1) Перед початком укладання ламінат в закритих пачках повинен полежати у кімнаті протягом 48 годин при стабільній температурі й відносній вологості повітря більше ніж 70%. Це необхідно для адаптації матеріалу до мікроклімату приміщення.2) Краще, щоб світло від вікна падало паралельно швам ламінату - так не будуть помітні стики дощок. У зв’язку з можливим розширенням та стисканням підлоги, необхідно за допомогою клинів дотримуватися відступів (5-7 мм) від стін, труб і всіх фіксованих об’єктів, дверних прорізів, зводів, кутів кімнат у приміщеннях розмірами більш ніж 8x12 м. Укладання ламінату починається з формування першого ряду із двох дошок. Перший ряд панелей укладається пазом до стіни, останню панель слід обрізати, залишивши зазор біля стіни. Довжина обрізаної дошки має бути менше З0 см.3) Другий ряд починається від обрізаної частини панелі першого ряду. Панель 2-го ряду розміщається під кутом до попередньої, вставляється в замок і защіплю- ється. Далі стикуються й підбиваються всі 4 дошки, які й будуть основою для наступного монтажу. Зверніть увагу - розпірні клини не повинні зміщатися.


4) Для монтажу останньої в стіни використовується скоба.

5) Обов’язково передбачте необхідність обгинання труб та інших фіксованих об’єктів у приміщенні.

6) Фінішна обробка плінтусами й поріжками під колір підлоги або дверей.

Можна застосовувати спеціальні мийні засоби, рекомендовані в інструкції виробника.

В цілому ламінат не потребує особливого догляду - достатньо регулярного прибирання добре віджатою ганчіркою (щоб вода не затікала у шви панелей). Слід також передбачити підлогові килимки на вході у приміщення та зробити м’які набійки на ніжках часто переміщуваних меблів.

3. ДОГЛЯД ЗА ЛАМІНОВАНИМ ПОКРИТТЯМ ДЛЯ ПІДЛОГИ

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Ламінат не можна укладати у приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як ванні кімнати й сауни! Категорично заборонено укладати ламінат на непросохлу цементну стяжку! Якщо ви хочете укласти ламінат на основу з обігрівом, зверніть увагу, що цей обігрів має бути водяним. При правильному укладанні й догляді ламінована підлога служитиме вам довгі роки.