/* /*]]>*/
Регіон:
Мій магазин: Оберіть магазин
Мій магазин

Безкоштовно з будь-яких номерів України

0 800 300 500

Графік роботи контакт-центру

Пн-Нд: з 7:30 до 22:00

UA RU
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Настінні покриття та декор стін

Назад до списку статей

ЯК ОБРАТИ ВАРІАНТ КОМБІНАЦІЇ ШПАЛЕР

Композиція із різних клаптиків шпалер

Композиція із різних клаптиків шпалер

Цікавий варіант комбінування шпалер “patchwork”. Ідея полягає в тому, щоб із різних клаптиків шпалер створити унікальну композицію. Наприклад, виділити зони відпочинку чи навпаки ігрову зону в дитячій і т.п. Такий принцип можна використовувати як у вітальні, так і у дитячій, при чому заволікати до цікавого процесу творчості можна всю родину.

Вітальня

Вітальня

Такий варіант комбінації шпалер чудово підходить для вітальні. Ви можете виділити бажану зону відпочинку за допомогою яскравих шпалер з орнаментом, а за фон взяти однотонні шпалери.

Виділення окремих зон

Виділення окремих зон

Так само комбінування шпалер для виділення окремих зон стає все більш і більш популярним. За основу беремо світлі відтінки, можливо, з невеличкою фактурою і яскравою плямою виділяємо бажану зону.

Шпалери із смужкою

Шпалери із смужкою

Не забувайте, що, наприклад, шпалери з вертикальною смужкою ми можемо використовувати і горизонтально, що допоможе Вам розширити будь-яке приміщення.

Варіант комбінації: смужка через смужку

Варіант комбінації: смужка через смужку

Просто чергуємо однотонні шпалери з орнаментом. Таким чином, Ви візуально збільшите простір.

Шпалери в рамці

Шпалери в рамці

І на останок, шпалери в рамці як витвір мистецтва. Ви просто імітуєте картини за допомогою барвистих шпалер, обрамлюючи їх рамкою чи молдингом. Так звичайну кімнату Ви можете наповнити творчістю і натхненням!

В коридорі цікаво використовувати шпалери зі смужкою та комбінувати їх зі стіновими панелями чи просто з іншими шпалерами. Найпростіше для комбінації обирати шпалери на один тон світліше або темніше. Завдяки такому поєднанню Ви зможете обіграти Ваш простір і для звичайного коридору зробити цікаве інтер’єрне рішення.