Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Ванна кімната

Назад до списку статей

Умови е-mail підписки

Політика обробки персональних даних в ТОВ «Леруа Мерлен Україна»

Дана політика містить опис принципів та підходів ТОВ «Леруа Мерлен Україна» щодо обробки та забезпечення безпеки персональних даних, обов'язки і відповідальність ТОВ «Леруа Мерлен Україна» при здійсненні такої обробки.
ТОВ «Леруа Мерлен Україна» повністю забезпечує дотримання прав і свобод громадян при обробці персональних даних, в тому числі забезпечує захист прав на недоторканність приватного життя, особистої і сімейної таємниць.

При обробці персональних даних ТОВ «Леруа Мерлен Україна» суворо дотримується наступних принципів:

- не допускається обробка персональних даних, які не відповідають цілям обробки. Зміст і склад оброблюваних персональних даних в ТОВ «Леруа Мерлен Україна» відповідає заявленим цілям обробки;
- при обробці персональних даних забезпечується точність, достатність, а в необхідних випадках актуальність персональних даних;
- зберігання персональних даних здійснюється не довше, ніж цього вимагають цілі обробки персональних даних, а також закони України і договори, сторонами яких, вигодонабувачем або поручителем за якими є суб'єкт персональних даних;
- обробка персональних даних здійснюється з дотриманням принципів і правил, передбачених законодавством України.

Суб'єктами персональних даних, обробка яких здійснюється ТОВ «Леруа Мерлен Україна», є:

- кандидати на працевлаштування;
- працівники;
- представники контрагентів;
- клієнти - фізичні особи;
- корпоративні клієнти - юридичні особи.

Цілі обробки персональних даних

Метою обробки персональних даних кандидатів на працевлаштування є підбір і найм персоналу в ТОВ «Леруа Мерлен Україна».
Метою обробки персональних даних працівників є організація обліку персоналу ТОВ «Леруа Мерлен Україна» для забезпечення дотримання законів та інших нормативних правових актів, сприяння в працевлаштуванні, навчанні, користування різного роду пільгами відповідно до Трудового кодексу України, Податкового кодексу України, та інших законів України.

Цілями обробки персональних даних представників контрагентів є підписання і виконання договорів, сторонами яких є контрагент і ТОВ «Леруа Мерлен Україна», а також виконання вимог законодавства України.
Цілями обробки персональних даних клієнтів є виконання вимог законодавства України і виконання договорів, проведення маркетингових та інших досліджень та надання сервісних послуг.

Конфіденційність персональних даних і можливість передачі персональних даних третім особам

Доступ до персональних даних обмежується відповідно до законодавства України та локальних правових актів ТОВ «Леруа Мерлен Україна».
ТОВ «Леруа Мерлен Україна» не розголошує отримані в результаті своєї професійної діяльності персональні дані.
Працівники ТОВ «Леруа Мерлен Україна», які отримали доступ до персональних даних, приймають зобов'язання стосовно забезпечення конфіденційності оброблюваних персональних даних, які визначені:

- трудовим договором;
- інструкціями по забезпеченню безпеки персональних даних.

Безпека персональних даних

ТОВ «Леруа Мерлен Україна» вживає необхідних технічних та організаційних заходів інформаційної безпеки для захисту персональних даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення, шляхом внутрішніх перевірок процесів збору, зберігання і обробки даних і заходів безпеки, а також здійснення заходів щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання несанкціонованому доступу до систем, в яких ТОВ «Леруа Мерлен Україна» зберігає персональні дані.

Права і обов'язки суб'єктів персональних даних

ТОВ «Леруа Мерлен Україна» вживає заходів для забезпечення точності та актуальності наявних персональних даних, а також видалення персональних даних у випадках, якщо вони є застарілими, недостовірними чи зайвими, або якщо вже досягнуті цілі їх обробки. Суб'єкти персональних даних несуть відповідальність за надання ТОВ «Леруа Мерлен Україна» достовірної інформації, а також за своєчасне оновлення наданих даних в разі будь-яких змін.

У випадках, якщо ви як суб'єкт персональних даних хочете дізнатися, якими персональними даними про вас володіє ТОВ «Леруа Мерлен Україна», або доповнити, виправити, обмежити доступ, або видалити будь-які неповні, неточні або застарілі персональні дані, чи хочете припинити обробку ТОВ «Леруа Мерлен Україна » ваших персональних даних, або маєте інші законні вимоги, ви можете в належному порядку і відповідно до чинного законодавства України реалізувати таке право, звернувшись до ТОВ «Леруа Мерлен Україна» за наведеною нижче адресою.

При цьому в деяких випадках (наприклад, якщо ви хочете видалити ваші персональні дані або припинити їх обробку) таке звернення також може означати, що ТОВ «Леруа Мерлен Україна» більше не зможе надавати вам послуги, для надання яких необхідною і обов'язковою умовою є отримання та обробка ТОВ «Леруа Мерлен Україна» ваших персональних даних.

Адреса для надсилання запитів та / або звернень суб'єктами персональних даних:

м. Київ, вул. Полярна, 17А, магазин Леруа Мерлен.

Зворотний зв'язок

Якщо у вас виникли запитання чи пропозиції щодо цієї Політики, ви можете в будь-який час зв'язатися з ТОВ «Леруа Мерлен Україна» за наступною електронною адресою: news@leroymerlin.ua