Будматеріали

Назад до списку статей

Доставка та оплата

1) Самовивіз із магазину

Ви можете обрати товар на сайті, оплатити його карткою або готівкою та самостійно забрати в пункті видачі того магазину, який ви зазначили під час здійснення покупки на сайті Леруа Мерлен.

Пункти видачі замовлень розташовані біля відділу будівельних матеріалів у кожному з магазинів Леруа Мерлен.

Якщо ви зробили замовлення з 7:30 до 20:00, то ви зможете його отримати через 2 години.
Замовлення, оформлені після 20:00, видаються наступного дня після 9:00.

Переваги послуги:

Товар можна забрати в магазині вже через 2 години після його оформлення на сайті.
Ви зможете забрати замовлення в зручний для вас час та у найближчому магазині Леруа Мерлен.
Гарантія наявності товара. Оформлене на сайті замовлення буде зарезервоване за вами на 3 дні при оплаті карткою та на 12 годин при оплаті готівкою у магазині.

Зверніть увагу! Якщо ви оплатили замовлення карткою, то для його отримання потрібно обов’язково мати при собі паспорт або посвідчення водія.


2) Доставка перевізником «Нова Пошта»

Здійснюється відправлення замовлень, що були сплачені на сайті банківською карткою Visa/MasterCard (без комісії). Отримати замовлення можливо на відділенні перевізника або за адресою.

Вартість доставки сплачується при отриманні, а розраховується індивідуально згідно тарифів перевізника. Орієнтовну вартість доставки оголошує оператором після обробки замовлення.

Для отримання замовлення від перевізника необхідно мати документ що засвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення) та номер товарно-транспортної накладної, що буде надісланий sms-повідомленням після відправлення.

УВАГА!

При отриманні замовлення від перевізника обов’язково перевіряйте відповідність, комплектність та цілісність товару до оплати вартості доставки. При виявленні не відповідності або пошкоджень необхідно відмовитись від отримання та оплати доставки, а також скласти Акт (претензію).

При виникненні такої ситуації обов’язково повідомте нам за телефоном 0-800-300-500 або електронною поштою contact.center@leroymerlin.ua.


3) Доставка за адресою в м. Києві

Доставка здійснюється з магазинів Леруа Мерлен в межах міста Києва та прилеглих до нього районів.

Ви маєте можливість скористатися даною послугою в магазинах Леруа Мерлен. А також при оформленні замовлення на сайті, при цьому вартість товару сплачується карткою на сайті, а вартість послуги доставки - готівкою при отриманні замовлення за адресою.

Вартість доставки залежить від ваги (об'ємний товар розраховується за формулою 1 м. куб. = 200 кг) замовленого товару та відстані від магазину, в якому оформлено замовлення.

Тарифи на доставку:

Шановні клієнти!
Види тарифів:

До під’їзду – доставка придбаного товару здійснюється до під’їзду, дачі, котеджу при наявності під’їзних шляхів, які асфальтовані та призначені для проїзду вантажних автомобілів. Представники транспортної компанії безкоштовно вивантажують товар з автомобіля біля борту автомобіля, якщо загальна вага замовлення не перевищує 500 кг (не залежно від того чи була додатково замовлена послуга підйому).

В кімнату – підйом товару здійснюється на поверх або за перші вхідні двері квартири або будинку. Переміщення товару понад 10 м прирівнюється до ручного підйому за один поверх.

Експрес доставка – доставка товару здійснюється в день покупки протягом 3-ох годин з моменту оплати товару та послуги в магазині, при наявності зібраного клієнтом товару, а при формуванні та оплаті замовлення на сайті - після підтвердження наявності товару оператором. Заявки на експрес доставку приймаються до 16:00, якщо адреса доставки знаходиться в межах 1 та 2 зони, та до 14:00 – в межах 3 та 4 зони.

Точний час - доставка товару здійснюється в точний час на наступний день після оплати товару та послуги доставки в магазині, або при оформлені та сплаті товару на сайті карткою.

Часові інтервали доставки товару:
08:00 - 13:00
13:00 – 18:00
18:00 – 22:00

Експедитор обов’язково за годину до приїзду телефонує та попереджає Клієнта про приїзд.

При відсутності в призначений час особи, на яку оформлена заявка на доставку товару, експедитори чекають протягом 15-ти хвилин, після чого їдуть. Наступна доставка оплачується Клієнтом повторно.

Експедитори зобов’язані розпакувати та продемонструвати товар Клієнту.
Підписавши Акт прийому-передачі товару Клієнт засвічує, що отримав товар в повному об’ємі відповідно до його замовлення та весь отриманий Клієнтом товар належної якості.

Машина під вивантаженням проводить не більше 30 хвилин.