Інструменти

Назад до списку статей

Доставка та оплата

Доставка перевізником «Нова Пошта»

Здійснюється відправлення замовлень, що були сплачені на сайті банківською карткою Visa/MasterCard (без комісії). Отримати замовлення можливо на відділенні перевізника або за адресою.

На разі можлива відправка замовлень загальна вага яких не перевищує 30 кг фактичної або об’ємної ваги. А також довжина товару не перевищує 150 см. Не відправляється крихкий товар, живі рослини та легкозаймисті речовини (розчинники, паливо та інше).

Вартість доставки сплачується при отриманні, а розраховується індивідуально згідно тарифів перевізника. Орієнтовну вартість доставки оголошує оператором після обробки замовлення.

Для отримання замовлення від перевізника необхідно мати документ що засвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення) та номер товарно-транспортної накладної, що буде надісланий sms-повідомленням після відправлення.

УВАГА!

При отриманні замовлення від перевізника обов’язково перевіряйте відповідність, комплектність та цілісність товару до оплати вартості доставки. При виявленні не відповідності або пошкоджень необхідно відмовитись від отримання та оплати доставки, а також скласти Акт (претензію).

При виникненні такої ситуації обов’язково повідомте нам за телефоном 0-800-300-500 або електронною поштою contact.center@leroymerlin.ua.